1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarstore yakında hizmete girecek
Diyarstore yakında hizmete girecek

Diyarstore yakında hizmete girecek

Diyarbekirspor A.Ş. lisanslı ürünlerini satmak için geçen sene Atatürk Stadının karşısında kiraladığı mağazada söz konusu projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadı.

A+A-

Ürünler baskıya verildi


Diyarbekirspor A.Ş.’den konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Taraftarlarımızın özlemle beklediği ve kulübümüze hem prestij he de gelir kazandırmayı amaçlayan store yakında hizmete girecek. Kulübümüze ait lisanslı ürünlerin toplu ve perakende ile internet üzerinden online sistemi ile satılacağı store ile ilgili marka tescil işlemi tamamlanmış olup, ürün siparişleri verilerek ürünlerin basılmasına başlanmıştır. Amacımız kaliteyi ucuza getirmek olup, en üst kalitedeki ürünleri uygun fiyatlarla ve uygun koşullarda değerli halkımızın hizmetine sunmayı amaçlamaktayız.

 

Kısa vadedeki hedefimiz DİYARSTORE’yi halkımızla tanıştırmak, uzun vadedeki hedefimiz ise bölgedeki tüm kulüplerin, kurumların uygun rakamlarla ihtiyaçlarını giderebileceği ve bu işi ticari amaçla yapmak isteyenler için kendi kentimizde üretim yaparak bu işi mağazalar ağı ve şubeler aracılığı ile tüm bölgeye yaymaktır.

 

Yakında Atatürk Stadı karşısında hizmete girecek olan DİYARSTORE  için şimdiden tüm halkımızın desteğini bekliyoruz” denildi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler