1. HABERLER

  2. ÇÖPLÜK

  3. Diyarkapı yayın hayatına başladı
Diyarkapı yayın hayatına başladı

Diyarkapı yayın hayatına başladı

DİYARBAKIR - Diyarbakır'ın yeni yüzü olarak yayın hayatına başlayan www.diyarkapi.com sitesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Aybal, medeniyetlere beşiklik yapan Diyarbakır şehri ve halkına yeni bir soluk getireceklerini söyledi.

A+A-

İhlas Haber Ajansı (İHA) Diyarbakır Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu'nu ziyaret ederek yeni kurdukları internet sitesi çalışmaları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan İsmail Aybal, özel haberlerle kentin önemli değerlerini gün yüzüne çıkaracaklarını dile getirdi.

Diyarbakır haberciliğine yeni bir soluk olacaklarını ifade eden Aybal, "Haber sitemizde Diyarbakır ve bölge haberlerine yer vereceğiz.

Yalnız haberleri verirken, tarafsız ve doğru haber olmasına önem veriyoruz. Provokasyon ve art niyet taşıyan haberleri vermediğimiz için bizi sevmeyenler olacaktır. Onları da anlayışla karşılıyoruz. Önceliğimiz Diyarbekir şehri ve halkıdır. Tarihi, insanları ve misafirperverliği işlediğimiz haberlerdeki resimlerle Diyarbakır'ı dış dünyaya ve tüm Türkiye'ye anlatmaya çalışacağız” dedi.

İHA Diyarbakır Bölge Müdürü Kantarcıoğlu ise Aybal'a başarılar diledi.


(AKK-Y)

HABERE YORUM KAT