1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarıum’a büyük ilgi var
Diyarıum’a büyük ilgi var

Diyarıum’a büyük ilgi var

Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Diyarbekirspor’un lisanslı ürünlerinin üretileceği ve satılacağı Diyarıum store mağazası hizmete girmeden taraftarların yoğun ilgisini gördü.

A+A-

Kulübe ait sosyal medya hesabında sergilenen ürünler beğeni toplarken, taraftarlar da bu ürünleri hem talep ediyor hem de sosyal medyada tanıtıyor.
 
Mağazanın bir hafta içinde açılması bekleniyor


Ürünlerin önümüzdeki hafta satışlara başlanması beklenirken, hem kent içinde hem de kent dışında gelen talep ve gösterilen ilgi kulüp yönetimini memnun ediyor. Ürünlerin orijinal olması ve fiyatlarının da bölge koşullarına göre belirlenmesi da ayrıca olumlu tepki alıyor.
 
İlgi gösteren taraftarlara teşekkür


Diyarbekirspor, gösterilen ilgiden dolayı taraftarlara teşekkür etti. Mağazayla ilgili 1 yıldan beri özenli bir çalışma yürütüldüğü belirtilen açıklamada, “Taraftarlarımız için her şey düşünüldü. Ürünler tamamen orijinal olup çeşit ve seçenekler geniş tutuldu. Şu an için ürünlerin bir bölümü gelmiş olup kısa zamanda tüm eksikler tamamlanacaktır. Dünyanın neresinde olursa olsun talep eden taraftarlarımıza ürünleri ulaştırma imkanı sunacağız. Fiyatlar, benzer mağaza ve storelerin çok altında rakamlarla belirlenmiştir.Sosyal medya üzerinden ilgi gösteren ve şimdiden taleplerde bulunan değerli halkımıza ve kıymetli taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz” denildi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler