1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarıum Pazar günü açılıyor
Diyarıum Pazar günü açılıyor

Diyarıum Pazar günü açılıyor

Diyarbekirspor’a ait lisanslı ürünlerin satılacağı Diyarıum’un 8 Kasım Pazar günü oynanacak Zara Belediyespor maçından önce satışlara başlayacağı kaydedildi.

A+A-

Başkan destek istedi


Diyarbekirspor A.Ş Onursal Başkanı Feyzi İlhanlı,kaliteli ürünleri cazip rakamlarla halkla buluşturacaklarını ifade ederek Diyarıum’a destek olunmasını istedi.

İlhanlı, “Kentimize ve taraftarımıza layık olmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Taraftar store istedi,biz de gerekeni yaptık. 1 yıllık çalışma sona erdi. Atatürk Stadı karşısında hizmet verecek Diyarıum hazır. Kısmet olursa Zara Belediyespor maçından önce satışlara başlayacağız ve daha sonra görkemli bir açılış yapmayı planlıyoruz. Ürünler için kaliteden ödün vermedik. Kimsenin aklında piyasadaki kötü örnekler kalmasın.


“Büyük Bir Projeyi Hayata Geçiriyoruz”


 Biz çok kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla halkımızla buluşturuyoruz. Büyük bir projeyi hayata geçiriyoruz. Lisanslı ürünlerimizin satışları ile başlayacağız.Hem toplu hem perakende ve hem de internet üzerinden online satışlar yapılacak.Yurt içi ve yurt içinde talep eden tüm Diyarbakırspor sevdalılarına lisanslı ürünleri ulaştıracağız. İlk etapta kâr etmeyi düşünmedik,bu nedenle fiyatları neredeyse maliyetine belirledik. İstedik ki herkes bu ürünleri alabilsin.


“Bölgenin Malzeme İhtiyacına Cevap Vereceğiz”


İkinci etapta gerek bölgedeki spor kulüpler, gerekse okullar,dernekler ve kurumların ihtiyaçlarına cevap vermeyi planlayan projemizi hayata geçirmek istiyoruz.

Yine bölge koşullarına uygun fiyatlarla istedikleri ürünleri hazırlayıp kendilerine ulaştıracağız. Yani Diyarıum hem kendi taraftarlarımıza hem de tüm spor bileşenlerine hitap edecek. Halkımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Büyük bir emek ve maliyetle projeyi hazırladık. Burası bizim değil,Diyarbakır'ın ortak paydasıdır. Biz sadece hayata geçirdik,halkımız sahiplenmeli.Neden İstanbul ve diğer şehirlerdeki firmalara muhtaç olalım?.İşte bakın kendi markamız ve üretimimiz olacak" dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler