1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarium açıldı, satışlar başladı
Diyarium açıldı, satışlar başladı

Diyarium açıldı, satışlar başladı

Diyarbekirspor’a ait lisanslı ürünlerden oluşan Diyarıum, Atatürk Stadı karşısındaki yerinde satışlara başladı.

A+A-

DİYARIUM’DA İLK ALIŞ-VERİŞ YAPAN NAMIK ALTUNSOY OLDU
Alış-veriş yapan ilk isim Yeşil-Kırmızılı takımın teknik direktörü Namık Altunsoy oldu. Altunsoy,futbolculara taktik vermek amacıyla taktik tahtası satın aldı,tüm halkı ve taraftarları Diyarıum’dan alış-veriş yapmaya davet etti.
Diyarıum’un ilk ziyaretçileri, satışa sunulan ürünleri beğendiklerini dile getirdi, fiyat ve çeşit fazlalığı ile kaliteye dikkat edilmesini övdü.

BASINDAN ÖZEL ÇEKİM VE İLGİ
Aralarında İMC Tv ve TRT Kürdi’nin de bulunduğu çok sayıda ulusal ve yerel basın kuruluşu Diyarıum’da çekimler yaptı. Diyarbekirspor Başkan Vekili Cemal Doğrul ve mağaza çalışanları, yapılan çalışmalar ve ürünler hakkında bilgiler verdi. TRT  Kürdi ve İMC Tv gibi kuruluşlar ayrıca mağazaya alış-veriş yapmaya gelen taraftarlarla da röportajlar yaptı. Diyarıum’un resmi açılışının önümüzdeki günlerde yapılacağı kaydedildi.

diyariumda-satislar-basladi.2.jpgdiyariumda-satislar-basladi.211.jpgdiyariumda-satislar-basladi.211.jpgdiyariumda-satislar-basladi.333.jpgdiyariumda-satislar-basladi.333jpg.jpgdiyariumda-satislar-basladi.666.jpgdiyariumda-satislar-basladi.2444.jpgdiyariumda-satislar-basladi.4444.jpgdiyariumda-satislar-basladi.jpgdiyariumda-satislar-basladi.jpg

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler