1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar'ın taraftarı takımının yanında
Diyar'ın taraftarı takımının yanında

Diyar'ın taraftarı takımının yanında

DİYARBAKIR - Diyarbakırspor'un adını devam ettiren Yeni Diyarbakırspor'a taraftarların ilgisi ve desteği her geçen hafta artıyor.

A+A-

Hafta sonu Ankara'da Keçiörengücü ile oynanan ve golsüz berabere biten maçta, Diyarbakır'dan giden taraftarların yanı sıra Ankara ve çevre kentlerden gelen taraftarlar takıma destek verdi.

Diyarbakırspor'un küllerinden doğduğunu ve bu durumun şehirde eski heyecanı geri getirdiğini belirten Diyarbakırspor Dernekler Birliği Başkanı Ramazan Tugay, "Bu durum 500 bin genç nüfusun yaşadığı kent adına sevindirici. Deplasman maçlarına giderken, kulübe mali yük getirmiyoruz. Genç kesimin ilgisi sevindirici boyutlarda. Özellikle öğrenciler maçlara ilgi gösteriyor. Ankara'ya otobüs kaldırarak takımı yalnız bırakmadık. İş adamları Şahap Akçadağ, Aziz Elaldı ve Mahmut Yaşar ile başkanımıza, Şeyhmus Şenyiğit, Servet Can ve Yılmaz Ulu kendi ceplerinden harcamak şartıyla bu giderleri karşıladı. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Diyarbakırspor'umuz inşallah sezon sonunda hedeflediği şampiyonluğa ulaşacaktır. Bu takım özgür iradesiyle hareket eden, hiçbir siyasi amaca hizmet etmeyen bir takım olarak kentin en büyük değeridir” dedi.


(HA-YRT-SK-MSB-S)

HABERE YORUM KAT