1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar'ın Kartal Masrafları, Zeynel Yüce'den
Diyar'ın Kartal Masrafları,  Zeynel Yüce'den

Diyar'ın Kartal Masrafları, Zeynel Yüce'den

Diyarbakırspor yönetim kurulu üyesi Hakan Buğdaycı,Zeynel Yüce'nin Diyarbakır'ı seven bir iş adamı olduğunu ve İstanbul'da şirketleri olduğunu belirterek,bu jestinden dolayı teşekkür etti.

A+A-

TEŞEKKÜRLER ZEYNEL YÜCE

DİYARBAKIRSPOR'a iş adamlarının desteği devam ediyor. Bu sezon biri kupadaki Eskişehirspor maçı ve diğeri de ligdeki Adanaspor maçı olmak üzere iki deplasmanın masrafları iş adamları tarafından karşılanmıştı. Pazar günü İstanbul'da Kartalspor'la karşılaşacak olan Diyarbakırspor iş adamı Zeynel Yüce tarafından jest yapıldı. İş adamı Yüce;Cuma günü uçakla İstanbul'a giderek Kartal İlçesinde ki TITANIC otelde kamp yapacak olan Yeşil-Kırmızılı kafilenin otel,İstanbul şehir içi ulaşımı ve uçak biletleri dahil tüm masraflarını karşılarken,bu durum kulüpte takdirle karşılandı.

 Diyarbakırspor yönetim kurulu üyesi Hakan Buğdaycı,Zeynel Yüce'nin Diyarbakır'ı seven bir iş adamı olduğunu ve İstanbul'da şirketleri olduğunu belirterek,bu jestinden dolayı teşekkür etti.

 

"DESTEK OLANLARI ONURE EDECEĞİZ".....

 Diyarbakırspor'a karşı duyarlı davranıp zaman zaman deplasman masraflarını karşılayan iş adamları olduğunu belirten Buğdaycı,"değerli iş adamlarımız bu işin reklamını aslında istemiyor. Ancak biz yine de kendilerini onure etmek ve yaptıkları bu katkının kamuoyunca bilinmesini istediğimiz için açıklama gereği hissediyoruz. İş adamları ile Diyarbakırspor arasında bir gönül bağı kurulmasını istiyoruz. Diyarbakırspor'u desteklemek için yönetici olmak gerekmez. Herkes kendi mali gücüne göre katkı yapabilir. Zeynel Yüce de Diyarbakırspor'u ve Diyarbakır'ı seven bir iş adamımızdır. Kendisi bizimle irtibata geçerek bu desteği sunmak istediğini söyledi. Bu davranışından dolayı kendisine teşekkür ederken,kalan deplasman maçlarımız için de aynı duyarlılığı diğer iş adamlarından bekliyoruz" dedi.