1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarın kampında keyifler yerinde
Diyarın kampında keyifler yerinde

Diyarın kampında keyifler yerinde

Spor Toto 3.Lig 2.Grup'ta mücadele eden Diyarbakırspor A.Ş'de, futbolculara transfer peşinatları nedeniyle ödeme yapıldı.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR A.Ş'DE ÖDEMELER YAPILDI
Diyarbakırspor A.Ş tarafından yapılan açıklamada,peşinatlarının önemli bir bölümü sözleşme imzalanması sırasında daha önce futbolculara ödeyen Başkan Feyzi İlhanlı'nın dün de futbolculara ödeme yaparak bayram öncesinde yüzleri güldürdüğü ifade edildi. 
 
KULÜPTEN AÇIKLAMA YAPILDI
Açıklamada,”Bugüne kadar kimseden maddi destek almadan kulübümüzü tek başına sağladığı maddi kaynaklarla ayakta tutan Kulüp Başkanımız Feyzi İlhanlı, 2014-2015 sezonu öncesinde de bu fedakarlığı sürdürüyor. Başkanımız tarafından futbolculara transfer peşinatları nedeniyle ödeme yapıldı. Peşinatlarının önemli bir bölümü sözleşme imzalanması sırasında daha önce ödeyen Başkan Feyzi İlhanlı,dün de futbolculara ödeme yaparak bayram öncesinde yüzleri güldürdü. Peşinatlardan kalan ödemeler ise Ağustos ayı içinde ödenerek lig öncesinde tüm peşinatlar ödenmiş olacak.Futbolcular ve teknik heyet, yapılan ödemelerden dolayı başkanımıza teşekkür ederek, bu fedakarlığın karşılığını ligde şampiyon olarak ödeyeceklerini ifade etmişlerdir.” Denildi.
 
KAMPTA MORALLER YERİNDE
Transfer çalışmalarında olduğu gibi yeni sezon hazırlıklarına da en erken başlayan takım olarak dikkat çeken Diyarbakırspor A.Ş'de,  Kocaeli'nin Kartepe bölgesinde devam eden yeni sezon hazırlıkları neşe içinde geçerken, futbolcular arasındaki arkadaşlık ve dayanışma yüzleri güldürüyor.
 İdmanların dışındaki zamanlarda stres ve yorgunluk giderici faaliyetler yapan futbolcularımız, son dönemlerin modası olan selfi ile gündeme geldi. Otelde toplu olarak poz veren futbolcular eğlenceli dakikalar yaşarken, bu resim facebookta taraftarlarca paylaşılıyor.
 
selfi-keyfi.jpg
 

HABERE YORUM KAT