1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarın kampında 8 gurbetçi
Diyarın kampında 8 gurbetçi

Diyarın kampında 8 gurbetçi

DİYARİNSESİ.ORG - Yeni sezon hazırlıklarını Kocaeli'nin Kartepe bölgesinde sürdüren Diyarbakırspor günde çift idman yaparak sezona hazırlanıyorlar.

A+A-
TABANCA GİBİ BİR TAKIM GELİYOR
Yeşil-Kırmızılı ekip sabah kros ve öğleden sonra da kondisyona dayalı idmanla kondisyon depoluyorlar. Diyarbakırsporun kamp kadrosunda bulunan tüm sporcular bu sabah dayanıklık testinden geçti. Yardımcı antrenör ve kondisyoner Çağlar Özyurt nezaretinde yapılan testte futbolcular büyük efor harcadı. Futbolcuların testi başarılı bir şekilde geçerken, bu durum teknik heyeti mutlu etti. Efor ve dayanıklık testinden sonra futbolcular kamp yapılan Green Park Oteli'nde dinlenmeye çekildiler.
 
DENEMEYE GELEN FUTBOLCULAR KAMPTA
Bu arada devam eden kamp çalışmalarına Avrupa'nın çeşitli kentlerinden gelen 8 gurbetçi futbolcu ile Türkiye'den bazı gençler de katılıyor. Bu futbolcularla ilgili son karar teknik heyet tarafından verilecek ve beğenilenlerle sözleşme yapılacak. İç transferde 4 futbolcu ile anlaşan ve dış transferde 13 transfer yapan Diyarbakırspor, kalan kadroyu gelecek vaat eden gençlerle takviye etmek istiyor.

HABERE YORUM KAT