1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarın kalesi sağlam ellerde
Diyarın kalesi sağlam ellerde

Diyarın kalesi sağlam ellerde

DİYARİNSESİ.ORG - Mücadele ettiği 3.Lig 2.Grubun en az gol yiyen ikinci, Türkiye liglerinin de en az gol yiyen 12 takımı arasında yer alan Diyarbakırspor'un kalecileri geleceğe umutla bakıyor.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR'UN KALECİLERİ GÜVEN VERİYOR
 
Geride kalan 13 lig maçının tamamında kaleyi koruyan Ceyhun Demircan, bu başarıda en büyük pay sahiplerinden biri. Kalesinde sadece 8 gol gören Ceyhun,maç başına 0.61 ortalamasıyla 3.Lig 2.Grup'taki 15 ve Türkiye liglerinde de 127 takımdan 115'ini geride bıraktı.
 
'ARAMIZDA GÜZEL ARKADAŞLIK VAR'
 
Diğer kaleci Yücel Solak'ın sağlık sorunları yüzünden takımdan ayrı olması nedeniyle takımda kaleci olarak Ceyhun Demircan ve Can Avcı kalırken, Yeşil-Kırmızılı takımın iki file bekçisi de çok iyi anlaştıklarını dile getirdiler. Birbirlerini hiçbir zaman rakip görmediklerini belirten Can ve Ceyhun,”Hepimizin amacı takımın başarısıdır. Kim iyi ise ve formdaysa o oynar. Aramızda çok güzel bir arkadaşlık var. Saha dışında da çok iyi anlaşıyoruz. Taraftarlarımız ve camiamız emin olsun ki takımda kaleci sorunu yok. Sezon sonunda 2.Lig'e çıkmanın sevincini yaşamak istiyoruz.” dediler.
 

HABERE YORUM KAT