1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar'ın Hocası Sitemize Konuştu..
Diyar'ın Hocası Sitemize   Konuştu..

Diyar'ın Hocası Sitemize Konuştu..

Diyarbakırspor'un Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan Sitemize yapmış olduğu açıklamada kendisinin zor işleri sevdiğini, Diyarbakırspor'ada sancılı bir dönemde geldiğini hatırlatarak,

A+A-

Diyarbakırspor'un Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan Sitemize yapmış olduğu açıklamada kendisinin zor işleri sevdiğini, Diyarbakırspor'ada sancılı bir dönemde geldiğini hatırlatarak, "Yapmış olduğumuz transferlerle yepyeni ve kolej takımı havasında, futbolu bilen ve Diyarbakırspor formasını giymeyi hakkeden oyuncuları takımımıza kazandırdık,  takımda belli bölgelerde halen eksiklikler olduğunu biliyoruz, bu eksiklikleri de çok kısa bir sürede yapacağımız transferlerle kapatmayı düşünüyoruz, Diyarbakırspor her zaman hedefleri olan büyük bir kulüptür, biz de bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı büyük bir azimle sürdürüyoruz, taraftarlarımıza yepyeni  ve sahada ne yaptığını bilen bir takım sunmayı amaçlıyoruz" dedi, Demirbakan ayrıca bugünün Berat kandili olması dolyasıylada  "siteniz aracılığıyla da tüm Diyarbakır halkının berat kandilini kutluyorum" dedi

Yeni sezon hazırlıklarını Kocaeli Kartepe'de sürdüren Diyarbakırspor, maddi sıkıntılara rağmen yeniden Süper Lig'e yükselmek istiyor.

Yeşil-Kırmızılı takımın bünyesine yeni kakılan futbolcular, hedefe ulaşmak için çalıştıklarını söyledi. Diyarbakırspor yeni sezon hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Teknik Direktör Coşkun Demirbakan gözetiminde Kartepe'de sezona hazırlanan yeşil-kırmızılı ekip, Bank Asya 1. Lig'e iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

Diyarbakırspor'un yeni transferleri, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini dile getirdiler. İyi çalıştıklarını ve bunun karşılığını ligler başladığında almak istediklerini anlatan futbolcular, "İnşallah bu çalışmalarımızın karşılığını ligde alırız. Bizim için lig çok önemlidir. İlk maçımız Orduspor ile. O maça çok iyi hazırlanıp ve motive olup lige iyi başlamak istiyoruz. Bunu yapacak güce ve inanca sahibiz. İnşallah da bu amacımıza ulaşırız" dedi.