1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar'dan Denizli'ye tepki
Diyar'dan Denizli'ye tepki

Diyar'dan Denizli'ye tepki

Denizli Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Hakan Dolutaş, basına yansıyan açıklamasında Cumartesi günkü maçın Diyarbakır’da oynanmayacağını ya da erteleneceğini açıkladı.

A+A-

Kafa karıştıran ve soru işaretleri içeren bu açıklamaya Diyarbekirspor’dan sert tepki geldi.

 

Geçen sezonki senaryonun bir benzeri bir senaryoya kurban gitmekten çekindiklerini belirten kulübün açıklamasında Futbol Federasyonu göreve çağrıldı. Açıklamada, Dolutaş’ın bu açıklamasının sıradan olmadığı ve hakemleri baskı altına almayı amaçladığı da ifade edildi.


‘FEDERASYON BU AÇIKLAMA İÇİN GEREĞİNİ YAPMALIDIR’


 Açıklamada,”Geçen sezon yaşadığımız mağduriyeti tüm Türkiye biliyor. Masa başı oyunları nedeniyle emeğimiz gasp edildi. Bunun yarattığı travma devam ederken yeni bir senaryo mu sahnelenmek isteniyor?.Hakan Dolutaş’ın açıklamasının sıradan bir açıklama olmadığını düşünmekteyiz.

 

Neye ve kime dayanarak,kime güvenerek bu açıklamayı yapmıştır?. Perde arkasına ne gibi bir plan var?.Diyarbakır’da bu sezon hiç maç ertelemesi olmamışken neden bu açıklama?.Futbol Federasyonu’nu göreve davet ediyoruz.

 

Bir kez daha masa başı oyunları ile mağdur olmak istemiyoruz.  Ayrıca burada hakemleri yeniden baskı altına alma amacı da vardır. Bu açıklamanın takipçisi olacağız.” denildi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler