1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar'da kurtuluş için gece hazırlıkları
Diyar'da kurtuluş için gece hazırlıkları

Diyar'da kurtuluş için gece hazırlıkları

Tarihe karışmaması için tek çare transferi açmak olan Diyarbakırspor, son umut olarak İstanbul'da destek gecesi yapmanın planlarını yapıyor.

A+A-

Gecenin yapılacağı otel ve tarihi henüz kararlaştırılmazken,bu ayrıntıların hafta içinde ortaya çıkması bekleniyor. Gece için 1500 kişilik davetli listesi planlanırken, geceden toplanacak para ile TFF'ye olan eski futbolcu ve teknik adam alacakları ödenerek transfer engelinin kaldırılması amaçlanıyor.
SARIGÜL'DEN DESTEK SÖZÜ
Kayyum Başkanı Nurettin Uğur,Diyarbakırspor Profesyonel Futbolcular Derneği (DİPFUD) Başkanı Ramazan Kahramaner ve dernek üyeleri, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile İstanbul'daki iş adamları ve eski yöneticileri ziyaret etti. Kendisini ziyaret eden ekibe sıcak ilgi gösteren Sarıgül, Diyarbakırspor'un içine düştüğü duruma çok üzüldüğüne dikkat çekerek, bir çıkış yolu bulunması için elinden geleni yapacağını söyledi. Önümüzdeki günlerde Diyarbakır'a gelip kulübü ziyaret edeceğini açıklayan Sarıgül'ün ayrıca gece için de her türlü desteği sunma sözü verdiği öğrenildi.