1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar'da flaş imza
Diyar'da flaş imza

Diyar'da flaş imza

Bu sezon titiz,uzun vadeli ve gelecek yılların planlamasını yapacak şekilde transfer çalışmalarını yürüten Diyarbakırspor A.Ş, transferde önemli bir anlaşmayı daha hayata geçirdi.

A+A-
SERDAR KARADUMAN 2017'YE KADAR DİYARBAKIRSPOR A.Ş'DE
Geçen sezon takımın  en fazla gol atan ismi olan Serdar Karaduman'ın sözleşmesini 3 yıla çevrildi. Mevcüt sözleşmesi  31 Mayıs 2015 tarihinde sona ereceği için bu sezonun sonunda serbest kalma ihtimali bulunan Serdar Karaduman'ın sözleşmesini 1+2 yıl şeklinde olmak üzere 3 yıllık yapıldı.
 
ŞAMPİYONLUĞA KATKIDA BULUNACAK
Kulüpten yapılan açıklamada, “Transfer ettiğimiz oyuncularla uzun vadeli sözleşme imzaladık. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Serdar Karaduman da diğer tüm oyuncularımız gibi değerlidir. Her iki tarafın özveride bulunmasıyla bu futbolcumuzun 1 yıl olan sözleşmesini 3 yıla çevirdik. Serdar'ın oynayacağı futbol ve atacağı gollerle şampiyonluklarımızda önemli pay sahibi olacağına inanıyoruz. Yeni anlaşmanın hem camiamıza hem de golcü futbolcumuza hayırlı olmasını diliyoruz.” denildi.
 
'DİYARBAKIR'I KENDİ MEMLEKETİM GİBİ GÖRÜYORUM'
Yeni sözleşme  2017 yılına kadar geçerli olacak. Bir çok kulübün transfer etmek istediği Serdar ise Diyarbakır'da çok mutlu olduğunu belirterek uzun vadeli başarılara imza atmak istediğini söyledi. Serdar,” Başarı için bu kadar fedakarlık yapan başkanımıza ve taraftarlarımıza borcumuz var. İnşallah önce bu sezon olmak üzere üst üste şampiyonluklar kazanarak üst liglere çıkacağız. Diyarbakır'ı artık kendi memleketim gibi görüyorum. Bu sezon çok iyi kadro kuruldu. Fethi hoca ve ekibi bizlere her fırsatta şampiyon olmamız gerektiğini söylüyor. Taraftarlarımızın başarı için endişesi olmasın.” dedi.

HABERE YORUM KAT