1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyar'da Altyapı sorumlusu belli oldu
Diyar'da Altyapı sorumlusu belli oldu

Diyar'da Altyapı sorumlusu belli oldu

Diyarbakırspor'da Alt Yapı Teknik Sorumluluğu görevine Enver Aylak getirildi.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR ALT YAPISI ENVER AYLAK'A EMANET
Yeşil-Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada,”Kulübümüz bu sezon Futbol Federasyonu'nun organize ettiği deplasmanlı akademi liglerine katılmayacağını daha önce açıklamıştı. Diyarbakır içinde genç kategorilerinde düzenlenen yerel liglere katılacağız. Gelecek yıllardaki alt yapı takımlarımızın temellerini atmayı hedeflemekteyiz. Kent futbolunu yakından bilen ve alt yapı konusunda deneyimli olan Enver Aylak, Alt Yapı Teknik Sorumluluğu görevine getirilmiştir. Mücadele edeceğimiz liglerde yarışmacı değil, yetiştirici sloganıyla hareket edeceğiz.  Hocamıza görevinde başarılar diliyoruz.” İfadelerine yer verildi.
 
'Elimden gelenin en iyisini yapacağım'
Aylak, daha önce Diyarbakırspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Silopi Serhatspor,Diyarbakır DSİSpor, Diyarbakır Barışspor,Kayapınar Belediyespor,Nusaybin Demirspor takımlarında antrenörlük yaptı. Aylak, Yeşil-Kırmızılı kulübün başarısı için planlı ve programlı bir şekilde çalışarak gelecek vaat eden futbolcular kazandırmaya çalışacağını söyledi. Aylak,”En kısa zamanda beraber çalışacağımız antrenörleri belirleyerek işe başlayacağız. Bilgi ve birikimimizi en iyi şekilde kullanarak Diyarbakırspor'a hizmet edeceğimizden kimsenin endişesi olmasın.” dedi.
Diyarbakırspor Futbol Yatırımları A.Ş Başkanı İhsan Yapıcı ve Futbol Şube Sorumlusu Cemal Doğrul, anlaşmanın ardında beraber poz verdikleri Aylak'a yeni görevinde başarılar diledi.
 

HABERE YORUM KAT