1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarberkirspor centilmence karşılandı
Diyarberkirspor centilmence karşılandı

Diyarberkirspor centilmence karşılandı

Diyarbekirspor, Bodrum’da güzel görüntülerle karşılandı.

A+A-

Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un yöneticileri ve Bodrumspor taraftar grubu Asi Tayfa’nın mensupları, Diyarbekirspor’un ter idmanı yaptığı sahaya gelerek ‘hoşgeldiniz’ ziyaretinde bulundu.

 

Samimi bir ortamda geçen ziyaret sırasında Kulüp Başkan Vekili Cemal Doğrul ve Teknik Direktör Namık Altunsoy’la görüşen ev sahibi ekibin temsilcileri,takıma tatlı ikram etti ve takım kaptanı Erhan Kurt’a çiçek vererek centilmence bir tutum sergiledi.


Diyarbekirspor Başkan Vekili Cemal Doğrul ve Teknik Direktör Namık Altunsoy , güzel davranışlarından dolayı Bodrumspor yönetimi ve taraftarlarına teşekkür ederek,maçın centilmence geçmesi temennisinde bulundu.

‘BİRLİKTE MAÇ İZLEYEBİLİRİZ’

Bodrum’da çalışan veya burada ikamet eden Doğu ve Güneydoğulularla yıllardır barış içinde yaşadıklarını belirten Bodrumspor yöneticileri, Diyarbekirspor’u kendi şehirlerinde ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek maçın dostluk ve kardeşlik içinde geçmesi için ellerinden geleni yapacaklarını kaydettiler.

 

Ev sahibi ekibin yöneticileri, Bodrum İlçe Spor Güvenlik Kurulu kararı ile yer verilmeyen Diyarbekirspor’lu taraftarları kendi içlerine alarak beraber maç izlemeye hazır olduklarını da ifade etti.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler