1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekispor Store için önemli gelişme
Diyarbekispor Store için önemli gelişme

Diyarbekispor Store için önemli gelişme

Diyarbekirspor'dan forma ve lisanlı ürünlerin satışı yapılacak olan Store mağazası için açıklama geldi.

A+A-

Diyarbekirspor kulübünden  yapılan açıklamada taraftarlardan sürekli bu konmuda mesaj geldiği hatırlatılarak şöyle denildi:
Taraftarlarımızdan forma ve lisanslı ürünler için sürekli olarak mesaj ve talep gelmektedir. Bilindiği gibi kulübümüz geçen sezonun başından beri bu konuda çalışma başlatmıştı. Atatürk Stadı karşısında store için yer kiraladık. Gerekli dekorasyon ve alt yapı çalışmalarını tamamlayarak ürünlerin basılması ve hazırlanması için çalışma başlattık.

Ancak logo ve marka tescili konusunda bir takım yasal sorunlar yaşadık. Diyarbakırspor markası ve logosuna daha önce icra konulması nedeniyle çalışmalara ara vermek zorunda kaldık. Yürüttüğümüz çaba ve çalışmalarla marka tescili ve logo konusundaki sıkıntıları aşma aşamasına gelmiş durumdayız.

1 yıllık kiralama ücretini ödediğimiz storeyi tüm yasal engellerin kalkması ve ürünlerin gelmesiyle bu sezon hayata geçirmeyi planlıyoruz. Hem doğrudan hem de internet üzerinden satış yapacak çalışma için biraz daha sabırlı ve anlayışlı olmanızı istiyoruz. Kulübümüze gelir getirecek bu çalışmayı hayaya geçirmeyi en çok biz istiyoruz. Ancak bunu yaparken her şeyi yasalara uygun ve pürüzsüz şekilde yerine getirmek zorundayız.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler