1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'un kamp yeri belli oldu
Diyarbekirspor'un kamp yeri belli oldu

Diyarbekirspor'un kamp yeri belli oldu

DİYARBAKIR –Diyabekirspor ilk yarıyı lider Pazarspor’un hemen arkasında 31 puan ile ikinci sırada tamamlayan Yeşil-kırmızı ekip, ikinci kamp yerinin 3 Ocak’ta Antalya Belek limak Arcadia Otel’de başlayacağı ve 12 Ocak’ta son bulacağı öğrenildi.

A+A-

Diyarbekirspor her yıl olduğu gibi bu yılda Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Eski Fenerbahçe Kulübü başvekili Nihat Özdemir tarafından tüm masrafları karşılandı.

12 OCAK’TA KENTE DÖNÜYOR

3 Ocak’ta Antalya Belek Limak  Arcadia Otel’de kampa girecek olan Yeşil Kırmızı ekip, 12 Ocak’ta Kamp bitiminde Diyarbakır’a dönecek. Diyarbekirspor futbol takımı, ikinci devreni ilk maçında deplasmanında karşılaşacağı Anadolu Bağcılarspor için İstanbul’a Diyarbakır’dan gidecek.

“LİGİN İKİNCİ YARISINA İYİ BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

Diyarbekirspor, Teknik Direktörü Osman Özdemir,  kampı ve hazırlık sürecini değerlendirdi. 3 Ocak’ta Antalya Belek’te kampa gireceklerini anlatan Özdemir, “Burada kadroda eksik kalan merkez transferler yapmayı düşünüyoruz. 3- 4 tane tabi ki takip ettiğimiz sporcuların halen takımlarında ilişkileri kesilmediğinde biraz zorlanacağız gibi amaç transfer yapmak değil amacımız gerçek ve eksik bölgemize sağlam alabileceğimiz futbolcu olmasıdır. Antalya kamp çalışmalarımız iyi değerlendirmek ve hedefimiz olan şampiyonluk yolunda sonuna kadar devam etmek istiyoruz. Bunun için kamp bitimi sonrası direk İstanbul’a değil de Diyarbakır’a dönüp maç hazırlık sürecinde buradan tamamlayıp 20 Ocak’ta açılacak olan sezonun ilk maçını İstanbul deplasmanında karşılaşacağımız Anadolu Bağcılarspor’u yenerek ligin ikinci yarısına iyi başlamak istiyoruz” dedi.