1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'un ilk karşılaşmasına hakemler Konya'dan
Diyarbekirspor'un ilk karşılaşmasına hakemler Konya'dan

Diyarbekirspor'un ilk karşılaşmasına hakemler Konya'dan

Spor Toto 3. Lig'de 2015-2016 sezonu ilk hafta karşılaşmalarının hakemleri açıklandı.

A+A-

Diyarbekirspor sezonun ilk maçında deplasmanda karşılaşacağı Etimesgut Belediyespor karşılaşmasını Konya Bölgesi hakemlerinden Hasan Ertuğan yönetecek, aynı bölgeden yardımcı hakemler ise Necati Şenkeleş, İsmail Yılmaz, Raşit Yorgancılar (4.Hakem) olduğu açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig gruplarında ilk hafta müsabakalarını idare adecek hakemler şunlar:

1. Grup

23 Ağustos Pazar:

16.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Turgutluspor: Cihat Çelikdağ

16.30 Arsinspor-Tire 1922: Gökhan Özbulut

17.00 Erzin Belediyespor-Gölbaşıspor: Veli Ersin Bıçak

17.00 Düzcespor-Zonguldak Kömürspor: İlker Güneş

17.00 Kırıkhanspor-Cizrespor: Oğuz Kaan Turan

17.30 Bursa Nilüferspor-Kozan Belediyespor: Ulaş Ayduran

17.30 Kızılcabölükspor-Tekirdağspor: Emre Kargın

17.30 Silivrispor-Altay: Murat Orhan

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yeşil Bursa: Şahin Berker

 

2. Grup

23 Ağustos Pazar:

16.30 Zara Belediyespor-Ofspor: Salih Salar

17.00 Adliyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Cihan Aydın

17.00 Etimesgut Belediyespor-Diyarbekirspor: Hasan Ertuğan

17.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: Hüseyin Yıldırım

17.30 Kemerspor 2003-Gaziosmanpaşa: Ali Adıgüzel

17.30 Sultanbeyli Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Ömer Tolga Güldibi

17.30 Orhangazispor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Burak Olcar

17.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Derincespor: Gökçen Öztürk

18.00 Sakaryaspor-Yomraspor: Ahmet Aslan

 

3. Grup

22 Ağustos Cumartesi:

17.30 Gölcükspor-Darıca Gençlerbirliği: Tolga Şinoforoğlu

23 Ağustos Pazar:

16.30 24 Erzincanspor-Körfez İskenderunspor: Alpaslan Şen

16.30 Bayburt Grup Özel İdare-Beylerbeyi: Yakup Bakır

16.30 Batman Petrolspor-Sandıklıspor: Mehmet Şükrü Közcü

16.30 Van Büyükşehir Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Niyazi İzgören

17.00 Kastamonuspor 1966-Manavgatspor: Gökhan Esen

17.00 Çorum Belediyespor-Dersimspor: Veli Karakaya

17.30 Bergama Belediyespor-Dardanelspor: Cihan Aktaş

17.30 Çine Madranspor-Çatalcaspor: Hasan Kılıçarslan

Bu haber toplam 11389 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler