1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'un forma reklamı belli oldu
Diyarbekirspor'un forma reklamı belli oldu

Diyarbekirspor'un forma reklamı belli oldu

DİYARBAKIR – Spor Toto 3.lig 2. Grup kulüplerinden Diyarbekirspor, sahada futbolcuların giyecekleri forma hakkında açıklama yaptı,

A+A-

DİYARBEKİRSPOR, LİMAK FORMALARIYLA SAHAYA ÇIKACAK

Diyarbakırlı hemşerimiz ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı sayın Nihat Özdemir, kulübümüze daha önce verdiği reklam sözünü yerine getirdi. Kulüp yöneticilerini Ankara'ya davet ederek kulübün son durumu ve yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alan Özdemir'in talimatı üzerine Limak Holding yöneticileri ve Diyarbekirspor yöneticileri arasında reklam için görüşmeler yapıldı.

Yapılan görüşmeler sonunda taraflar arasında reklam anlaşması imzalandı. Kulübümüz bu haftadan itibaren maçlara 'Limak' yazılı forma reklamı ile çıkacak.


'AMACIMIZ REKLAM DEĞİL,KATKI SUNMAKTIR'
İş adamı Nihat Özdemir,Diyarbekirspor'umuza verdiği desteği bu anlaşma ile sınırlı olmayacağını ifade ederek, bundan sonra da her türlü desteği vermek için elinden geleni yapacağını söyledi. Özdemir,"Amacımız reklam değil. Zaten reklama da ihtiyacımız yok. Amacımız memleketimize katkıda bulunmaktır. Konumumuz ne olursa olsun bundan sonra da elimizden gelen her türlü desteği sunacağız." dedi.


BAĞIŞ YAPMAK İSTEDİ,KULÜBÜMÜZÜN ISRARIYLA REKLAMA ÇEVİRDİ
Geçmişte Diyarbakırspor'a ve bölge sporuna önemli rakamlarda maddi destek sunan Özdemir'e kulübümüze yönelik desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisi reklam ücreti olarak verecekleri rakamı bağış şeklinde ödemek isteyerek her zamanki gibi mütevazi ve Diyarbekirliye yakışır tutum sergilemiş ancak kulübümüzün ısrarı ile Limak markasının formalarda yer almasını kabul etmiştir. Dileğimiz tüm iş adamları ve firmaların imkanları dahilinde bölgemizde zor şartlarda ayakta kalan kulüplere destek olması ve bölgede sporun gelişmesine katkı sunmasıdır.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler