1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor’u hiçe saydılar
Diyarbekirspor’u hiçe saydılar

Diyarbekirspor’u hiçe saydılar

Spor Toto 3.lig 3. grup takımlarından, Diyarbekirspor’a hiç değer verilmedi ve hiçe saydılar.

A+A-

2 Milyon nufüslü kent olan Diyarbakır, ne  yazıkki takımına sahip çıkamadı.  Türkiye’de yapılmayacak şey yok, kıyamette kopmamış   bir futbol takımı ayak oyunlarıyla yine başarısızlığa itildi.

Bir stad yapılıyor 33 bin kişilik, bunuda herkes biliyor yani yetkiliside yetkisizide biliyorki yeni yapılan stad bittikten sonra Diyarbekirspor maçlarını yeni sezonda yeni statta oynayacaktı. Ama olmadı olmadı yeni stad yetişemedi.

TOKİ’NİN kendi suçu bitir stadı. Diyarbekirspor gitsin maçlarını oynasın. Ama bitirilemeyeceği belliydi. Bile bile bu durumu ortaya attılar. Dediklerini yetkili mercilere uygulatacaklar. Haddizatında maçlarını oynardı Diyarbekirspor Atatürk stadında. Hiçbir yetkili ağız  çıkıpta net bir açıklama yapmıyor. Güya her iki profesyonel takımda maçlarını Şılbede bulunan Seyrantepe tesisyerinde bulunan stadta oynayacaklar.

Bir hafta Diyarbekirspor, bir haf    ta Amed Sportif  Faaliyetler takımı yani ayda 4 maç oynanacak, ondan sonrada diyecekler stad zemini kaldırmıyor. DUR BAKALIM BU İŞİN SONU NE OLACAK……………………….

HABERE YORUM KAT