1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor’u heyecan sardı
Diyarbekirspor’u heyecan sardı

Diyarbekirspor’u heyecan sardı

Spor Toto 3.lig 2. grubundaki Diyarbekirspor’un taraftarları takımlarının Play – Off sonrasında şampiyon olacağına inanıyor.

A+A-

Diyarbakır’ı Play – Off maçları heyecana sardı. İki sezondur Play – Off maçlarında kıl payı 2.ligi kaçıran Diyarbekirspor’un taraftarları artık işin sonuna geldiklerini takımlarınadki tüm futbolculara güvendiklerini Play Off maçlarını kazanıp 2.lige çıkacağını söylüyorlar.

Yüzlerce Diyarbekirspor’lu taraftar takımlarını desteklemek için Ankara’ya gidecekler. Lig başka Play – Off başka diyen Diyarbekirspor’u canı kadar sevdiğini belirten Mehmet Emin Ölmez yaptığı açıklamada, “ Biz bu takım için başarısı için her şeyimizi feda ederiz. Gecemizde ve gündüzümüzde takımımızı aklımızdan çıkaramıyoruz. Varsa yoksa Diyarbekirspor. 2 Milyon nufüslü Diyarbakır iline yakışmıyor 3.lig takımı. Tüm Türkiye’deki taraftarlarımızı takımımıza destek olmaya çağırıyoruz. Kentimizde tek konu var oda Diyarbekirspor’un 2.lige çıkmasıdır.  Diyarbakır’ın eski günlerine dönebilmesi için Diyarbekirspor’un mutlak suretle bir üst lige ardından 1.lige çıkması gerekmektedir. Yeter diyoruz. Bitsin artık bu çile. Teknik Direktörümüz Namık Altunsoy, yönetimimiz ve futbolcularımız kenetlenmişler, bizde onlara buyük destek verip 2015 – 2016 sezonunda 2.lige çıkacağız “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT