1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor’lu taraftarlar isyanda
Diyarbekirspor’lu taraftarlar isyanda

Diyarbekirspor’lu taraftarlar isyanda

Diyarbekirspor’lu taraftarlar takımlarının oynayacağı maçların oynanacağı Atatürk stadından şikayetçiler.

A+A-

Tokiye devredilen ama daha iki yıla yakın zamana kadar yıkılamayacak olan Diyarbekirspor’un 2 sezon maçlarını oynayacağının hali perişan.

Yalnızca çim zemini iyi olan ve iyi bir hizmet verecek olan Atatürk stanın iç ve dışı kötü bir manzara arz etmekle kalmayıp tribünlerindeki hiç bir koltuğu sağlam ve yerinde değil.

Yeşil – Kırmızılı taraftarlar yetkilileri göreve davet ederek “ Canımız kadar sevdiğimiz Diyarbekirspor’umuz yaklaşık iki sezon maçlarını Atatürk stadında oynayacak, ama nasıl oynayacak. Yetkiler gelsinler görsünler.

Vip tribünü tam bir rezalet oturacak bir yer yok. Misafirlerimizin  oturacağı ağırlayacağımız bir yer yok.Kapalı tribün yer yer dökülüyor. Maraton tribünün durumu içler acısı. İşin doğrusu oturup destek verecek, rahat maç izleyecek bir ortam ile birlikte tribünler yok.

TOKİ’nin düzmece raporlarıyla stad  seyircisi sayısı 4600 kişiye düşürüldü. Yani bizler Diyarbekirspor’lu taraftarlar olarak içi bir türlü dışı bir türlü kötü manzara arzadan Atatürk stadyumlunda maç izlemeye mahküm edildik adeta.”

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler