1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'lu futbolcu top toplayıcıları sevinçli
Diyarbekirspor'lu futbolcu top toplayıcıları sevinçli

Diyarbekirspor'lu futbolcu top toplayıcıları sevinçli

Spor toto 3.lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor’un, futbolcu top toplayıcıları, takımlarının Ayvalıkgücü önünde aldığı 5 – 1’lik galibiyete çok sevindiler.

A+A-

Diyarbekirspor alt yapı takımlarında futbol oynayan, ve A takımın maçı olduğu zaman top toplayıcısı olarak sahada görev yapan genç sporcuları Pazar günü zevkten dört köşe oldular.

Yakup Parlak, Muhammet kaçar, M. Sıddık Demir, Remzi Şener, İbrahim Tayurak, Mehmet Sürücü. İbrahim Halil Parlak ve Kadir Sarıyağ, yaptıkları ortak açıklamada, “ Diyarbekirspor bizim her şeyimizdir. Onunla sevinir, onunla üzülürüz. Artık hep devamlı böyle futbol, hem devamlı böyle skor görüp, sezon sonunda 2.lige çıkan takımımız olsun istiyoruz. Küçük yaşımızdan beri Diyarbekirspor’un hizmetindeyiz.

Ayvalık gücü maçında takımımız gol attıkça adeta havalara uçtuk, sevince boğulduk.Futbolcularımızı sergiledikleri performanstan ötürü, taraftarlarını mutlu ettiği için tebrik ediyoruz. Biz küçük kardeşleri olarak başarılarının devamını diliyoruz ve istiyoruz “ dediler.

 

HABERE YORUM KAT