1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'dan transfer ve kamp açıklaması
Diyarbekirspor'dan transfer ve kamp açıklaması

Diyarbekirspor'dan transfer ve kamp açıklaması

Diyarbekirspor,sezon öncesindeki kamp çalışmaları ve transfer çalışmaları hakkında açıklama yaptı. Açıklamada,kamp yeri için yer arayışlarının devam ettiği vurgulanarak transfer için de görüşmeler yapıldığı kaydedildi.

A+A-

DİYARBEKİRSPOR’DAN KAMP PROGRAMI VE TRANSFER HAKKINDA AÇIKLAMA

Kamp Bayramdan Sonra

Profesyonel futbol takımımızın 2016-2017 sezonu için gerçekleştireceği hazırlık kampı programı ile iç ve dış transfer çalışmaları devam etmektedir.

Futbol Federasyonu, takımımızın mücadele edeceği Spor Toto 3.Lig’de 2016-2017 sezonunu 4 Eylül’de başlatmayı planlamaktadır. Ancak bu konuda kesinleşen bir tarih tarafımıza iletilmemiştir. Kulübümüz taslak olarak kamp çalışmalarına 14-15 Temmuz tarihlerinde başlamayı planlamaktadır. İki etaplı kamp çalışması ile sezona hazırlanacağız. Kamp yeri için farklı seçenekler üzerinde duruyoruz. Teknik heyetimiz bu konuda gerekli inceleme ve araştırmaları sürdürmektedir. Kamp yeri ve tarihini en kısa zamanda netleştirerek kamuoyu ile paylaşacağız.

‘Transfer Görüşmelerine Başlıyoruz’

Kulübümüzde transfer çalışmaları Onursal Başkanımız Feyzi İlhanlı’nın koordinesinde Sportif Direktörümüz Numan Polat ve teknik heyetimizin bilgi paylaşımı dahilinde yapılacaktır. İç transferde takımda kalması istenen oyuncular ve takımdan yolların ayrılması istenen oyuncular teknik heyetimiz tarafından belirlenmiştir. Takımda kalması istenen oyuncularla görüşmelere, birkaç gün içinde bu oyuncular İstanbul’da kurulacak transfer görüşmelerine çağrılarak başlanacaktır. Takımda kalan oyuncular ve gidecek oyuncular kamuoyu ile paylaşılacaktır.

İç transfer çalışmaları tamamlandıktan sonra dış transfer görüşmelerine başlanacaktır. Bu konuda gerekli ön görüşmeler devam etmektedir.

HABERE YORUM KAT