1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'dan taraftarlarına çağrı
Diyarbekirspor'dan taraftarlarına çağrı

Diyarbekirspor'dan taraftarlarına çağrı

Diyarbekirspor Yönetim Kurulu cezalar konusunda bir açıklama yaptı.Açıklamada; Profesyonel futbol takımımız son haftalarda yakaladığı ivme ile şampiyonluk için umutlarını artırmıştır.

A+A-

'Takımımızın aldığı her başarılı sonuç hedefe olan inancını yükseltmektedir. Önümüzde final havasında gördüğümüz 13 maç kaldı. Gerek kendi sahamızda gerekse deplasmanda oynayacağımız her karşılaşma büyük önem taşıyor.
Ligin zirvesini yakalayabilmemiz için saha içinde ve saha dışında birlik ve beraberliğimizi en üst seviyeye çıkararak mücadele etmek zorundayız. Bunun için futbol takımımızın teknik heyeti,futbolcuları ve biz yönetim kuruluna sorumluluk düştüğü kadar vefalı taraftarlarımıza da büyük sorumluluk düşmektedir. Tüm taraftarlarımızı tribünleri doldurarak coşkulu ve azimli şekilde takımımıza destek olmaya davet ediyoruz. Bu desteği verirken büyük bir sorumluluk bilinciyle kulübümüze zarar verecek davranışlardan uzak durmalıyız.

 

'CEZA VERMEK İÇİN FIRSAT BEKLEYENLERİN TUZAĞINA DÜŞMEYELİM'


Siyasi konjöktür nedeniyle tüm gözlerin çevrildiği bir bölgede yaşıyoruz. Ne yazık ki ceza vermek ve önümüzü kesmek için pusuda bekleyen,bizi cezalandırmak için en ufak olumsuzlukları bile es geçmeyen kesimler var. Bize düşen görev bu tuzaklara düşmemek olmalıdır. Bir çok statta atılan ideolojik ve hakaret dolu sloganlar çok daha fazla olmasına rağmen verilmeyen cezalar, sıra bizlere gelince en ufak olumsuzluklarda kat be kat fazla cezalar verildiğini görmekteyiz. Özellikle Futbol Federasyonu’nun ağır cezalar verdiği sloganlar konusunda hassas olmalıyız ve kulübümüze ceza vermek için fırsat kollayan anlayışa prim vermemeliyiz. Saha olayları,tribün olayları ve kültürel yapımızda yeri asla olmayan küfür ve çirkin tezahürat gibi olumsuzluklardan uzak durmalıyız.


TAKIMIMIZA OLAN GÜVENİMİZ TAMDIR'


El ele verip birlik ve beraberliğimizi en üst seviyeye çıkararak takımımızı hak ettiği hedefe ulaştıralım. Başarıya giden yolda teknik heyetimiz ve futbolcularımıza olan güvenimiz tamdır. Takım olarak halkımızın beklediği şampiyonluğu bu kente kazandıracak güce sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Teknik heyet ve futbolcularımız da en az taraftarlar kadar bunu arzulamaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle halkımızı 24 Şubat Çarşamba günü saat 13.00 te Atatürk Stadı’nda yapacağımız Sancaktepe Belediyespor karşılaşmasına davet ediyoruz.'

 

HABERE YORUM KAT