1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor’dan lisanslı ürün uyarısı
Diyarbekirspor’dan lisanslı ürün uyarısı

Diyarbekirspor’dan lisanslı ürün uyarısı

DİYARBAKIR - Spor Toto 3. Lig 2.Grup takımlarından Diyarbekirspor’da taraftarlara kulübün lisanslı ürünlerinin konusunda uyarı geldi.

A+A-

Diyarbekirspor kulübünden yapılan açıklamada, kulübün lisanslı ürünlerinin sadece Diyarium’da satılıp ve temin edilebildiği belirtildi.

Açıklamada, “Kulübünü adını kullanarak açılan bazı internet siteleri ve sosyal medya sayfalarında yapılan pazarlama ve satışlarla kulübümüzün hiçbir alakası yoktur. Kulübümüz bunların önüne geçmek için hukuki mücadelesini devam ettirmektedir” denildi.


Tüm halkın ve taraftarların bu konuda duyarlı olmaya davet edilen açıklama, şöyle devam etti:


“Tek amacı kulübümüze gelir kazandırmak ve halkımıza kaliteli lisanslı ürünleri ulaştırmak olan Diyarium’a sahip çıkmaya davet ediyoruz. Diyarbekirspor ve Diyarbakırspor markalarıyla ilgili her türlü lisanslı ürün Diyarıum’da mevcut olup talep etmeniz halinde kolaylıkla sizlere ulaştırılmaktadır. Şimdilik Atatürk Stadı karşısında ve Ceylan&Karavil Park AVM’de faaliyet gösteren Diyarium da halkın malı olup sizlerin desteği ile büyüyecektir. Diyarium’un geniş kitlelere ulaşması ve büyüyerek önemli bir marka haline gelmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu konuda sizlerden gelecek görüş ve öneriler de daha iyi konuma gelmemiz için yol gösterici olacaktır.”


(İHA-MP-Y)

HABERE YORUM KAT