1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'dan hakemler için kutlama mesajı
Diyarbekirspor'dan hakemler için kutlama mesajı

Diyarbekirspor'dan hakemler için kutlama mesajı

Finalde Ofspor’a penaltılarla yenilerek 2.Lig’e çıkamayan Diyarbekirspor’umuz,sezon boyunca maçlarında görev yapan hakemler için Merkez Hakem Kurulu’na teşekkür mesajı göndererek örnek bir tutum sergiledi.

A+A-

Kulübün açıklamasında,”Acısıyla tatlısıyla,artılarıyla eksileriyle,sevinçleriyle üzüntüleri ile bir sezon geride kaldı.

Bizim için acı tecrübelerle dolu üzüntülü ve kayıp bir sezon oldu. Yıllardır özlemini çektiğimiz şampiyonluğu penaltılarla kaybettik. Bu durumlar futbolun içinde ne yazık ki var.Kaybettiğimiz zaman rakibimizi kutlamak ve sonuca etki edecek hatalar yapılmadığında hakemleri tebrik etmek prensiplerimiz arasında yer almaktadır. 
‘HAKEMLERE YÜKLENMEK MAZERET ÜRETMEKTİR’

Başarısız sonuçların faturasını Futbol Federasyonu,Merkez Hakem Kurulu ve hakemlere çıkararak mazeret üretmek artık ülke futbolunun gündeminden çıkmalıdır.

Bu vesile ile 2016-2017 sezonunda maçlarımızda görev yapan hakem arkadaşlarımızı başarılı yönetimlerinden dolayı tebrik ederken,bu atamaları gerçekleştiren ve bize göre bu alanda başarılı bir sezon geçiren Merkez Hakem Kurulu’nun değerli yöneticilerine teşekkür ediyoruz.

Dileğimiz bu tablonun bundan sonraki sezonlarda da devam etmesi ,başarı veya başarısızlığın takımların performansı yoluyla belirlenmesidir.” ifadeleri kullanıldı.

 

HABERE YORUM KAT