1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'dan Gruplara ültimatom
Diyarbekirspor'dan Gruplara ültimatom

Diyarbekirspor'dan Gruplara ültimatom

DİYARBAKIR - Diyarbekirspor yönetiminden taraftar gruplarına ültimatom niteliğinde açıklama.

A+A-

Spor Toto 3.Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren yeşil-Kırmızılı Kulüp Yönetimi az önce yaptığı resmi açıklama ile bundan böyle hiç bir taraftar grubu ile doğrudan ya da dolaylı hiç bir şekilde bağ kurulmayacağı dekalare edildi.

"KİMSENİN TEKELİNDE DEĞİLDİR"
Kulüp Yönetimi tarafından basına yapılan açıklamada şunlara yer verildi: "Kulübümüz hiç bir zümrenin ve kesimin tekelinde değildir. Kulübümüz ayrım yapmaksızın tüm kesimlere eşit mesafede olup halkımızın ortak paydasıdır. Kulübümüzün hiç bir grup ve taraftar derneği ile doğrudan ya da dolaylı olarak bağı bulunmamaktadır.

"KAPIMIZ HERKESE EŞİT ŞEKİLDE AÇIKTIR"
Takımımızın başarısını isteyen ve başarılı olmak isteyen tüm taraftarlarımıza kapımız açıktır. Toplumun tüm kesimlerinden ve halkımızdan maçlara gelerek takımımıza destek vermeleri çağrısında bulunuyoruz.Gelin hep birlikte takımımıza sahip çıkalım. Kulübümüzün bundan sonra da hiç bir grup ve dernekle bağlantısı olmayacaktır. Bu temelde bir kez daha halkımızı ve taraftarlarımızı hem iç saha hem de deplasman maçlarında kulübümüzü kayıtsız şartsız ve menfaat gözetmeden sahip çıkmaya davet ediyoruz..DİYARBEKİRSPOR YÖNETİM KURULU"

HABERE YORUM KAT