1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'dan açıklama:'Yakut ile evet görüşüyoruz'
Diyarbekirspor'dan açıklama:'Yakut ile evet görüşüyoruz'

Diyarbekirspor'dan açıklama:'Yakut ile evet görüşüyoruz'

Diyarbekirspor Kulübü Yönetimi tarafından yapılan açıklamada Diyarbakırspor'u son kez süper lige taşıyan taraftarın efsane olarak andığı eski başkanlardan Dr. Abdurrahman Yakut ile görüşülmesi ile ilgili basına yansıya konulara açıklık getirildi.

A+A-

"YAKUT İLE GÖRÜŞÜYORUZ"
Kulübümüz ve kentimizin menfaati için faydalı olacağına inandığımız her kurum ve kişilerle görüşmeler gerçekleştiririz. Bunu üzerinden polemik yapılarak algı operasyonu yürütülmesi doğru değildir. Kulübümüz siyasetten uzak tüm kurum ve oluşumlarla eşit mesafededir. Yaptığımız ziyaret ve görüşmeler tamamen sportif amaçlıdır. 

Diyarbakır'da sportif anlamda başarılı olmuş isimlerin desteği ve katkısını almak önceliklerimiz arasındadır. Diyarbakırspor başkanlığı yapmış ve önemli başarılara imza atan Sayın Dr. Abdurrahman Yakut'la gerek bu sezon gerekse geçmiş dönemlerde görüşmelerimiz olmuştur. Kulübümüze faydalı olacağına inandığımız herkesle görüşürüz ve destek isteriz. Bundan sonrada sporda önemli isim ve kurumlarla temaslarımız devam edecektir. Bu tür temas ve ilişkiler tamda halkın takımı olma konusunda samimiyetimizi göstermektedir.

"YAKUT BÖLGEDE SPOR ADINA ÖNEMLİ BİR İSİMDİR"
Kaldı ki kulübümüz ve Sayın Yakut ile görüşmeleri ve iletişimi Sayın Yılmaz Bay sağlamış ve Sayın yakut'un bilgi birikiminden faydalanılmak istenmiştir. Sayın Yakut bölgede spor adına çok önemli bir isimdir kulübümüzün de Sayın başkanla görüşmesi son derece doğaldır. Play-Off maçları öncesinde yapılan bu görüşmede kesin bir sonuç çıkmamış olup bu yüzden kulübümüz tarafından kamuoyuna açıklama yapma gereği duyulmamıştır.Bazı çevrelerin bu tür görüşmelerden rahatsız olması ve malzeme yapma isteği bu takımın halk takımı olma çabasından ve başarılı olmasından korkulumasından başka bir şey değildir. Kamuoyuna Saygılarımızla

HABERE YORUM KAT

1 Yorum