1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor’da yeni hoca Taner Öcal
Diyarbekirspor’da yeni hoca Taner Öcal

Diyarbekirspor’da yeni hoca Taner Öcal

Diyarbekirspor’da teknik direktörlüğe Taner Öcal getirildi. 1962 Mardin doğumlu olan Öcal, geçen sezon Etimesgut Belediyespor’u şampiyon yaparak 2.Lig’e çıkarmanın yanı sıra eğitimci kimliği ile tanınıyor.

A+A-

Bu konuda önemli çalışmaları olan Taner Öcal, Diyarbakır’da uzun vadeli çalışarak kalıcı başarılara imza atmak istediğini söyledi.

Öcal, “Diyarbakır’da büyük bir potansiyel var. Sporda başarılı olmuş ama son yıllarda gerileyen bir kent. Büyük bir genç nüfus var ve bu kitle başarıya susamış. Önceliğimiz kısa vadede şampiyonluk, daha sonra yapabilirsek uzun ve kalıcı başarıların temelini atmak. Bir çok takımdan teklif geldi fakat Diyarbakır olması ve Feyzi İlhanlı gibi başarıyı isteyen bunun için her türlü fedakarlığı yapması karar vermemizde etkili oldu” dedi.
 
İLHANLI: TANER HOCA EKİBİ İLE GELECEK
 
Onursal başkan Feyzi İlhanlı, Teknik Direktör Taner Öcal’ın heyecan ve isteğinden olumlu yönde etkilendikleri için kendisinde karar kıldıklarını söyledi.
 
İlhanlı, “Hocamıza başarı için her imkanı sunacağız. Kendi ekibini kurması için kısıtlamaya gitmeyeceğiz. Bizim tek arzumuz başarı gelmesidir. Taner hocanın isteği ve heyecanı kendisinde karar kılmamızı sağladı. İnşallah iyi bir kadro kurarak başarılı olacağız” diye konuştu.
 
ETİMESGUT BELEDİYESPOR’U ŞAMPİYON YAPTI
 
Diyarbekirspor’un yeni teknik direktörü Öcal 1962 Mardin doğumlu. Öcal, geçen sezon Etimesgut Belediyespor’u şampiyon yaparak 2.Lig’e çıkarmanın yanı sıra eğitimci kimliği ile tanınıyor.

HABERE YORUM KAT