1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor'da imzalar atılıyor
Diyarbekirspor'da imzalar atılıyor

Diyarbekirspor'da imzalar atılıyor

DİYARİNSESİ.ORG - ÖZEL İÇERİK -Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen Diyarbekirspor, iç ve dış transfer çalışmaları için İstanbul'da transfer zirvesi kurdu.

A+A-

Spor Toto 3.Ligde mücadele eden ve bu yıl ismini Diyarbekirspor olarak liglerde yer almak için TFF'den olumlu görüş alan Yeşil-Kırımızılı yönetim bu yıl şampiyonluk yolunda hata yapmak istemiyor. 

Bu amaçla İstanbul'da transfer zirvesi oluşturan Diyarbekirspor'un transfer komitesinde yer alan isimler İstanbul'a gittiler.

İç transferde teknik heyetin belirlediği ve iskelet kadronun korunacağı belirtilen görüşmelerde 14'ü iç transfer olmak üzere, görüşmelerin yoğun olarak sürdürüldüğü  dış transferde imzaların  pazartesi gününden itibaren atılacağı öğrenildi.
Anlaşma sağlanacak futbolcularla sözleşme imzalanacağı ve bunların daha sonra basınla paylaşılacağı öğrenildi.
Diyarbekirspor'dan yapılan açıklamada, transfer çalışmaları ile ilgili taraftarlardan gelen yoğun talep ve sorular olduğu belirtildi.


Kulüpten yapılan açıklamada,"Yüreği takımımızın başarısı için atan taraftarlarımızın meraklarına hak vererek, endişeye gerek olmadığını ifade ediyoruz. Transferle ilgili çalışmalarımız aralıksız şekilde devam etmektedir. Sürdürülen girişimlerde takımımızın şampiyonluk hedefine uygun olacağını düşündüğümüz birçok oyuncu ile prensipte anlaşmış durumdayız. Transferde resmi imzaları önümüzdeki günlerde atacağız. İç transferde de takımda kalması istenen oyuncularla ön görüşmeler başarıyla yapılmış olup hem iç hem de dış transferde şekillenecek yeni kadromuz 19 Temmuz'da Bolu Esentepe'de başlayacak yeni sezon hazırlık kampına yetişecektir." 

HABERE YORUM KAT