1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor üzüntü yaşamak istemiyor
Diyarbekirspor üzüntü yaşamak istemiyor

Diyarbekirspor üzüntü yaşamak istemiyor

Spor Toto 3lig 2. Grup takımlarından Diyarbekirspor’un taraftarları artık başarısızlık ve üzüntü yaşamak istemediklerini belirttiler.

A+A-

Geçen sezon, önceki sezon  bir türlü istenileni veremeyen ve bir üst ligine terfi edemeyen adeta 3.ligde çakılan Yeni Diyarbakırspor’un isminin Diyarbekirspor olmasından sonra yanı 2015 – 2016 futbol sezonu  başlayacakken artık sahada süper ve başarılı bir ekip görmek istediklerini belirten bir gurup taraftar adına konuşan Rohat Yılmaz, “ Diyarbekirspor bizim canımız çiğerimizdir.

Artık başarısızlığa tahamülümüz yok kent olarak takımımızın 3.ligde mücadele etmesini kendimize yakıştıramıyoruz. Yönetim kurulumuz sağ olsun bizce çok iyi bir transfer yaptı,iyide bir teknik heyet kurdu. Fakat şimdi önemli olan bu eldeki kadroyu sahaya en iyi şekilde sürmektir.Önemli olan sahada sergilenen performans ile alınan başarıdır.

Biz kent olarak eski günlerimize dönmek istiyoruz. İşi lig başından sıkı tutmalıyızki sezon sonu yine üzüntü yaşamayalım. Bizlerin bu sezon süper desteği olacaktır. Futbolcularımızı başarılı olabilmeleri için üstün tezahüratlarımızla adeta şahlandıracağız. Hazırlık kampında olan takımızın şimdiden kendini süper bir şekilde lige hazır vaziyete getirmeliki korktuğumuz başımıza gelmesin. Diyarbekirspor’un artık bir üst lige çıkması kentimiz için farz olmuştur “ dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler