1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor seçmeler açıklaması
Diyarbekirspor seçmeler açıklaması

Diyarbekirspor seçmeler açıklaması

DİYARBAKIR – Spor Toto 3.lig 3. grup kulüplerinden Diyarbekirspor,İstanbulda yaptığı uluslar arası ve ulusal futbolcu seçmeleri için açıklama yaptı.

A+A-

Diyarbekirspor Teknik Direktör Necat Gürpınar sosyal medya ekibine seçmelerle ilgili brifinglerini paylaştı.

İstanbul'da gerçekleştirdiğimiz 12.06.2017 saat 10:00'da Beylikdüzü / Gürpınar stadında yapılan A Takım Futbolcu seçmelerinin ilk gününde çok farklı illerden katılan genç ve tecrübeli futbolculardan oluşan katılımın sonucunda ;

Diyarbekirspor kulübünde mücadele ederek koşan, savaşan futbolcu felsefesinde Futbol oynamak isteyen yeteneklerin, Gürpınar stadında katılımdan ve gençlerle buluştuğundan çok mutluluk duyduğunu belirtti. 

Farklı mutluluğu ise artık kulübümüzün vizyonu ve misyonu tüketen bir kulüp değil, üreten bir kulüp hüviyetine bürünmesi çalışmalarımız başarıya ulaşacaktır.

İstanbul'da yaptığımız bu çalışma sonucunda ülkenin ve Avrupa'nın farklı yerlerinde hayatlarını futbolla devam ettiren gençlerimizin yanlızca futbol oynama arzusu değil Diyarbakıra gelip Diyarbakır ilinde futbol oynama arzusu olan gençleri görmek ve onlarla beraber olmaktan çok mutlu olduğu gibi farklı bir kıvılcım oluşturmuştur.

İlk gün olmasına rağmen 16.06.2017'e kadar devam edecek olan çalışmalarda seçmelere katılan değişik il ve ülkelerden Diyarbakır iline gelip futbol hayatlarına devam ettirmek isteyen gençlerin çoğalacağından hiç şüphesi olmadığı gibi mutluluk duyduğunu sözlerinde belirten Gürpınar, çalışmaların yarın da devam edeceği gibi saat 10:00'dan itibaren gençlerimizi bekliyoruz dedi.

HABERE YORUM KAT