1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor ne yapacak?
Diyarbekirspor ne yapacak?

Diyarbekirspor ne yapacak?

Spor toto 3.lig 2. grup takımlarından Diyarbekirspor’un yeni sezonda ne yapacağı Diyarbakır’da merak konusu oldu.

A+A-

İki Milyon nufüslü kentin taraih takımı Diyarbakırspor’un devamı olan Diyarbekirspor’un durumu taraftarlarını ve severlerini  tedirgin etmeye başladı. 4 Sezondur Play – Off’ta  elenip bir türlü üst lige çıkamayan yeni sezonda ne yapacağı merak konusu oldu.  

Diyarbekirspor’u Play – Off finalinde eleyen  Of İlçesinin temsilcisi Of Spor’un  Diyarbekirspor’u elemesi bu ilçe takımı için hiçte iyi olmadığı gerçeği ortadadır.

42 Bin nufüslü Of İlçesinin takımı 2. ligde mücadele edecek. Ama ne yazikki 2 milyon nufüslü Diyarbakır’ın takımı 3.ligde oynacak olması gülünç bir durum meydan getiriyor. Yazıklar olsun bu kente. Bizden s porda çok geri olan komşu kentlerin takımları bizden çok ilerdeler. Diyarbakırspor’un sahipsiz takımı işte böyle oldu ortada kaldı. Şimdi ne olacak, kentin iş adamları nerede, takımlarının sesini duydularmı kaçaçak delik arıyorlar. 2 Milyon nüfüslü kentin takımı ne hale geldi. Hiç kimse kulübü almaya gayret göstermiyor. Yazıklar olsun bu kente bir kulubüne sahip çıkamıyor.

 

HABERE YORUM KAT