1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Diyarbekirspor her an gidebilir"
'Diyarbekirspor her an gidebilir"

'Diyarbekirspor her an gidebilir"

DİYARBAKIR - Spor toto 3.lig 3. gurup kulüplerinden Diyarbekirspor’un Teknik Direktör konusunda hiç şansımı yok desek, olumsuzluklar yaşanıyor mu desek lafımız doğruluyor.

A+A-

 3 Sezonda 6 Teknik direktör değişmesi ne demektir? Bunun cevaplarını  aramak gerekmektedir.

Diyarbekirspor sezon başında kendini kariyerini ispatlamış, BAL liginden almış bir ilçe takımı olan  Eti Mesgut Belidiyespor’u 2.lige cıkarmış .

Teknik Direktör Taner Öcal'ı göreve getiriyorsun, iyi bir kamp devresi geçirip transferlerin yapıyorsun lig başlıyor birkaç maç ondan sonra Teknik Direktör’e güle güle.

Bu iş yanlışlarla doludur, zararını Diyarbekirspor görmektedir,şahsi kararlar daima kar getirmez zarardır. Orduspor ile sözleşme imzalamış,lige başlamış,Metin Altınay’a teklfi götürüyorsun demiyorsunki senin sözleşmen var takımınla olmaz diye.

Anlaşamayız ama anlaşıyorsunuz. Tabiî ki  Orduspor’da boş durmuyor kurallar gereği gerekli yerlere baş vuruyor Teknik Direktör Metin Altınay’ı görevden alabilir, ceza verebilir olmasıda muhtemeldir. Çünkü alınacak karar bir çok teknik direktöre ve kulübe ders olabilir.

ORDUSPOR BAŞKANI PAMUK, TFF’YE ŞİKAYETİMİZ OLUMLU SONUÇLANABİLİR

Orduspor Kulüp Başkanı Yaşar Pamuk: '' Metin Altınay etik davranmadı. Bir başka kulüp daha fazla para verdi diye bizi yüz üstü bıraktı.

Biz şikayette bulunduk, dava açtık. Bu Türk Futbol tarihinde bir ilk oldu, literatürde hiçbir kulüp bir teknik direktörü şikayet etmemiş. Bu örnek ilk oldu. Metin Altınay’ın böyle yapmaması gerekirdi. Her kulübede  aynısını yapar. Bu gibi durumlar  zarar verir.''

HABERE YORUM KAT