1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor hayırlı olsun
Diyarbekirspor hayırlı olsun

Diyarbekirspor hayırlı olsun

Spor Toto 3.lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor’un ismi değişiyor. Yeşil – Kırmızılı kulubün ismi Diyarbekirspor olacak.

A+A-

Diyarbakırspor taraftarları,1968 yılında kurulan kulüplerinin isimlerinin değişmesi konusuna pek girmeyeceklerini önemli olanın takımlarının 2.lige çıkması ardındanda daha üst liglere çıkması olduğunu belirttiler.

 

Bir grup arkadaşı adına konuşan Zeydan Saner ile Metin Çayan,  Diyarbakırspor konusunun kendileri için çok önemli olduğu belirterek, “ Kulübümüzün isminin değişmesi bizlere Diyarbakırspor’u unuturabilirmi bi ona bakacağız.TFF Hukuk kurulundan  geçen Pazartesi günü bir İmzaya kalan Diyarbekirspor’umuz kentimize hayırlı  uğurlu  olsun.

 

Biz 2015 – 2016 sezonunda Diyarbekirspor’umuzun destekçisi olacağız. 7 Temmuz Salı günü kura çekimide takımımız için önemlidir. İnşallah  iyi bir fikstür çekeriz. Artık belgede gelir konu resmiyet kazanır. Bizde desteğimizi eksik etmeyeceğiz ama, yapılacak transferler, kalacak ve gönderilecek futbolcular önem isteyen bir iştir. Cezalı oyuncularımız var.

 

Kaleci Ceyhun gibi onların yerini dolduracak sporcular bulmalıyızki sıkıntı çekmeyelim. Bunun yanında kadroda tutulacak futbolculara ilavatten yapılacak futbolcular üstün mücardeel güçlü olmalıdırlarki kaç sezondur çektiğimiz sıkıntıları yaşamayalım. Biz Diyarbakır’lılar olarak  Diyarbekirspor’umuzu artık 3.ligde görmek istemiyoruz.

 

Kentimizde artık laf istemiyoruz icraat ile birlikte  üst ligleri istiyoruz “ dediler.

 

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler