1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor hayati bir maç oynayacak
Diyarbekirspor hayati bir maç oynayacak

Diyarbekirspor hayati bir maç oynayacak

Spor toto 3.lig 2. grup takımlarından Diyarbekirspor , Play Off finalinde Ankara 19 Mayıs stadında, 14 Mayıs Cumartesi günü oynayacağı OFSPOR karşısına galibiyet için çıkacak.

A+A-

3 Sezondur taraftarlarını üzen, bir türlü 2.lige çıkamayan Diyarbekirspor’un artık 2.lige çıkması bekleniyor 2 milyon nufüslü kent artık bunu bekliyor.  

Diyarbekirspor, Of Spor maçın çok dikkatli oynamalıdır, çünkü futbolde peşin favori yoktur. Rakipte kim olursa olsun küçümsenmemeli. Of Spor ‘un bizden geri kalır yanı yoktur. 2.Lig 3. grubunun başarılı takımlarından birisidir Ofspor. Diyarbekirspor’un 17 galibiyeti,10 beraberliği ve 9 mağlubiyeti var. 40 Gol atmış, 26 gol yemiş. 61 puanı var.

Of Spor’unda 16 Galibiyeti, 10 Beraberliği,10 Mağlubiyeti var.43 Gol atmış 28 Gol yemiş ve 58 puanı var. Bir karşılaştırma yapaack olursak Ankara 19 Mayıs stadında denk güçlerin maçı olacak. Bu nedenle Diyarbekirspor her yönüyle bu maçına pür dikkat olması gerekmektedir.

Bunun iyi bilinmesi gerekmektedir maç 90 dakikadır, bu dakikalar içinde en az hata yapan vepozisyonlarını iyi değerlendirip gol yapan takım kazanır.İşi şansa bırakmamak gerekiyor. Eğer sezon başında istenilen transfer yapılabilseydi Play – Offa ne gerek vardı.

Diyarbakır’lılar Diyarbekirspor’un 2.lige çıkmasını istiyor. Bu arzuları istekleri yerine getirilmelidir. Aksi takdırde yine 3 lig. Buda Diyarbakır’a yakışmaz.

HABERE YORUM KAT