1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Diyarbekirspor candır, gerisi yalandır'
'Diyarbekirspor candır, gerisi yalandır'

'Diyarbekirspor candır, gerisi yalandır'

2016 – 2017 Futbol sezonu için bugün Kocaeli Kartepe’de yeni sezon hazırlıkları için kamp startı veren Diyarbekirspor, taraftarları yeni sezonda artık üzülmüyeceklerine inandıklarını belirttiler.

A+A-

Yeni sezonda  Spor Toto 3 .Lig 3. grubunda mücadele edecek olan Diyarbekirspor ‘un taraftarları  takımlarından ümitli olduklarını söylediler.

Diyarbekirspor Candır. Gerisi Yalandır diyen koyu bir Diyarbekirspor taraftarı Mehmet Nur Kuş ,yaptığı açıklamada,   “  Aile boyu sülale boyu Diyarbekirspor’luyuz. Artık biz takımımızın taraftarları olarak geriye dönük değilde ileri dönük düşünüyoruz.  Sezonlardır kıl payı kaçırdığımız bir üst lige çıkma sevdamız bu sezon sonunda gerçekleşecektir. Buna cani görülden inanıyoruz.  

Yönetim kurulu tecrübeli bir Teknik Direktör olan Taner Öcal’ı görev başına getirdi. Kadromuzda bulunan . takımımıza faydalı olabilecek futbolcularımızın sözleşmeleri uzatıldı. Yeni transferler yapıldı. Biz taraftarlarlar olarak işlemlerin olumlu gittiğine inandık. İnşallah takımımız  ligin ikinci yarısının başlarında  rakiplerine üstünlüğün kabul ettirecek ve  sezon bitmeden ben ikinci lig takımıyım diyecek.

Bizler’de birlik beraberlik içerisinde takımızın en büyük destekçisi olacağız öylede devam ettireceğiz. Her zaman denildiği gibi Diyarbekirspor’a 3.lig yakışmıyor. Bu söz kentimiz içinde geçerlidir. Bizim taraftarlarımz  başka takımların taraftarlarına benzemez sevgimiz ölene kadardır. “ dedi.

HABERE YORUM KAT