1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor Bayram ertesini bekliyor
Diyarbekirspor Bayram ertesini bekliyor

Diyarbekirspor Bayram ertesini bekliyor

Yeni sezonda 3.lig 3. grubunda mücadele edecek olan Diyarbekirspor Bayram ertesini bekliyor.

A+A-

Hiçbir yerden destek görmeyen kulüp başkanı Feyzi İlhan’lının hiç değilse bu sezon  2.lige çıkılır. Teknik Direktör Taner Öcal’ın çok dikkatlı olması gerekiyor, en ufak bir hatayı bile affetmemeli.

Eti Mesgut Belediyespor’daki gibi işi sezon başından beri sıkı tutarak ligin ikinci yarısından itibaren rakiplerinden kopmalıdırki hedefine ulaşabilsin.Play –Off’lara kesinlikle kalınmamalı. Transfer kunusu da önemli faktörlerden birisidir. Her futbolcunun ne getirir , ne götürür hesabı çok iyi yapılmamalıdır. Yıpranmışlar kadroda bulundurulmamalıdır. Yeni sezonun Diyarbekirspor’a hayırlı olmasını diliyoruz.

Yeşil – Kırmızılı takımda sözleşmesi devam eden  Onur Bilgin, Fahrettin Bıyıklı, Serdar Cansu, Barış Ataş, Emir Alagöz, Enis Gül, Mehmet Özdıraz, Berat Bilen, Umut Aslan, Adem Aydın, İmdat Kılıç ve Tunç Behram'ın kadroda tutulması için  Teknik Direktör Taner Öcal rapor vermiş. Yinede bu futbolcularla bir son görüşme yapılacak. Bu 13 futbolcunun son durumları belirlenecek.

Yeşil – Kırmızılı kulüpten ayrılan Emre Aktaş’ın ardından.kendilerine kulüp bulmaları istenen ve bonservis bedellerini ödemek şartı ile başka kulübe gidebilecekleri söylendi. Bu futbolcuların durumlarının  ilerleyen günlerde açıklığa kavuşacağı öğrenildi. Bu futbolcular, 

Takımdan ayrılan Emre Aktas'tan sonra Ceyhun Demircan, Erhan Kurt, Gökhan Çakır, İbrahim Konuksever, Muhammed Yürükuslu, Mert Somay, Erdinç Karakaş, Mustafa Kuru ve Oğuzhan Azgar.

HABERE YORUM KAT