1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbekirspor alt yapıda hareketli günler
Diyarbekirspor alt yapıda hareketli günler

Diyarbekirspor alt yapıda hareketli günler

Diyarbekirspor futbol alt yapısı, 2015-2016 sezonu için çalışmalara yarın başlayacak. Alt yapı teknik sorumlusu Enver Aylak, alt yapı çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

A+A-

DİYARBEKİRSPOR ALT YAPISINDA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Aylak,1997,1998,1999 ve 2000 doğumlular için ilk çalışmanın yarın  saat 17.00’da Seyrantepe tesislerinde başlayacağını bildirdi. 2001,2002,2003 ve 2004 doğumlular için çalışmaların yarın saat 17.00’da Seyrantepe tesislerinde başlayacağını açıklayan Aylak,alt yapı idmanlarının aynı zamanda Diyarbekirspor alt yapısına geçmek isteyenler için seçme niteliği taşıyacağını söyledi. 


‘SEÇME NİTELİĞİ TAŞIYACAK’
Aylak,”2015-2016 sezonunda kentimizde organize edilecek tüm yaş kategorilerindeki liglere katılacağız.Akademi ligleri yerine yerel liglere katılmayı kararlaştırdık. Hedefimiz hem kulübümüzün hem de gençlerimizin geleceğini sağlam temeller üzerinde inşaat etmektir. Ekstra bir seçme çalışmamız olmayacak.Yeteneğine güvenen 1997 ve üzeri doğumlu gençleri Cumartesi günü başlayacak çalışmalarımıza davet ediyoruz. 


‘ULAŞIM VE YEMEK SORUNU OLMAYACAK’
Çalışmalara katılacak gençler kendi malzemelerini getirsinler. Kulübümüzde tüm yaş kategorileri için malzeme siparişi verilmiş olup malzemeler önümüzdeki günlerde elimize ulaşacaktır. Kulübümüz ulaşım ve yemek konusunda da geçmiş yıllarda yaşanan sıkıntıları yaşamamak adına gerekli tedbirleri almıştır. Bu konuda bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Tek başına olmasına rağmen kulübümüzün tüm maddi yükünü omuzlayan başkanımız Feyzi İlhanlı’ya teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler