1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'un kamp programı değişti
Diyarbakırspor'un kamp programı değişti

Diyarbakırspor'un kamp programı değişti

DİYARBAKIR - Spor toto 3.lig 2. Grup takımlarından Yeni Diyarbakırspor’un hazırlık programını sıcaklar nedeniyle değiştirildi.Mevsim normallerinin üstünde yaşanan sıcak Diyarbakırspor'un kamp programına da yansıdı.

A+A-

Diyarbakır’da yaz döneminde etkili olan ve günlük hayatı olumsuz etkileyen aşırı sıcaklar, futbol takımlarının sezon öncesinde kentte çalışma yapmasını engelliyor. Yeni Diyarbakırspor, daha önce Diyarbakır’da yapacağını açıkladığı ön hazırlık programını iptal etti. Teknik Direktör Bülent Demirkanlı’nın, takımın kentte havaya alışmasını sağlamak amacıyla 7-16 Temmuz tarihleri arasında Diyarbakır’da yapmayı planladığı ön hazırlık çalışması sıcak havadan dolayı iptal edildi.

KAMP YERİ İÇİN ESENTEPE ÖN PLANDA
Takım şehir dışında kampa girip,kampın ardında Diyarbakır’a gelecek. Kamp yeri için arayışlar devam ediyor. Sezon başı kamplar için ideal olan bir çok yerde rezervasyon sorunu yaşanırken,yönetim ve teknik heyet bu sorunu bir-iki gün içinde çözmeyi amaçlıyor. Sık sık etkili olan sis ve çok sayıda takımın aynı ortamda kamp yapması nedeniyle Kocaeli Kartepe’ye sıcak bakmayan teknik heyetin favorisi Bolu Esentepe. Ayrıca başka kamp yerleri üzerinde de çalışma yapıldığı belirtildi.

HABERE YORUM KAT