1. HABERLER

  2. SPOR

  3. 'Diyarbakırspor’un eski günlerine dönmesini istiyoruz'
'Diyarbakırspor’un eski günlerine dönmesini istiyoruz'

'Diyarbakırspor’un eski günlerine dönmesini istiyoruz'

Diyarbekirspor’un maçlarını oynadığı Atatürk stadının önünde 36 yıldan beri köftecilik yapan,taarftarların simgesi haline gelmiş olan köfteci Ahmet Usta,” Diyarbakırspor’un eski günlerine dönmesini istiyor” .

A+A-

Ahmet Usta, yaptığı açıklamada, “ 1980 Yılından beri Atatürk stadyumunun kapalı tribünün önünde köftecilik yapmaktayım, her şeyimizle takımımızın yanındayız. Maç günleri sabahtan akşama kadar,idman günleri stadyuma gelen taraftarlarımıza hizmet vermekteyiz. Bir çok zaman futbolcularımız bile gelip köfte yemektedirler. Biz Diyarbakır’lılar takımımızın eski günlerine dönmesini istiyoruz. Eski başarılı günlerine dönmesini bekliyoruz. Takımımız  1.ligdeyken, kentimizde hareketlilik vardı herkesin yüzü gülüyordu.

 

Hafta sonu oynanacak maçları bekliyorduk. Oteller dolu, lokontalar doluydu. Taksicilerimiz boş gezmiyorlardı. Ben stad önünde köfte yetiytiremiyorduk. Tüm herkes takımlarından başka bir şey düşünmüyorlardı.Şimdi takımımız 3.ligde tek düşüncemiz 2015 – 2016 futbol sezonuda şampiyon olup 2.lige çıkmasını istiyoruz, ardında da süper lige 2 milyon nufüslü kentimize bu yakışır. Buna inanıyoruz artık günlük konumuz oldu bu. Süper lig Diyarbakır’a yakışır “ dedi.

 

HABERE YORUM KAT