1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'un alt yapı süperleri belli oldu
Diyarbakırspor'un alt yapı süperleri belli oldu

Diyarbakırspor'un alt yapı süperleri belli oldu

Spor toto3.Lig 3. Grup kulüplerinden Yeni Diyarbakırspor alt yapısında bulunan,gençler liginde mücadele eden U-13, U – 14,U -16, U-17 ve U-19 takımlarının en iyi gelecek vaad eden futbolcularından bazılarının isimleri Antrenör Enver Aylak, tarafından açı

A+A-

Yeni Diyarbakırspor’un alt yapı sorumlusu ve antrenörü Enver Aylak yaptığı açıklamada, “ Kulüp olarak gençler liginde 5 kategoride mücadele ettik.

Sezon başından beri gençlerimiz , lig maçlarında kıyasıya mücadele verdiler. Takımlarımız içerisinde sergiledikleri üstün performansla geleceklerinin iyi olduğunu işaretlerini verdiler. Yeni Diyarbakırspor’un alt yapısının futbolcularının şans verilirse neler yapacaklarını gösterdiler. Baza ve birçok  genç futbolcularımız var sanki yıllardan beri futbol oynuyor görünümünü veriyorlar. Bazılarınında  maddi ve manevi desteğe ihtiyacı vardır. Biz  Yeni Diyarbakırspor olarak alt yapı  gençlerimize süper  değer veriyoruz. Bize kentimizin evlatları lazımdır. Onlardır geleceğin Diyarbakırspor’u.U -13 kadromuzdan Murat Tuna,Ferhat Saygıkan, Muhammed Ak, U – 14 takımımızdan Rohat Ortaç, İbrahim Tayurak, Remzi Şener.

U – 16 Takımımızdan Mehmet Kayadelen, Metin Kaya. Kemal Çelik.U – 17 Takımımızdan Kasım Çakmak,Ozan Zorbozan,Mehmet Ali Tektaş ile Kaleci Serhat Şeker. U – 19 Takımımızdan Murat Can, M. Salih Uyar, Enes Kurt ve Ömer Faruk Dursun isimli genç futbolcularımız sahadaki mücadeleleriyle istenileni veren gelecek vaad eden görevlerini yerine getiren genç futbolcularımızın her takımda yerleri olacağını  bizleri mahçup etmeyeceklerine inanıyor ve kendilerine sonsuz derecede güveniyoruz “ dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler