1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'un 2.Gaffarı Recep Güven
Diyarbakırspor'un 2.Gaffarı Recep Güven

Diyarbakırspor'un 2.Gaffarı Recep Güven

Diyarbakır Emiyet Müdürü Recep Güven'in ezber bozan cinsten çok iddialı açıklamalarına destek üstüne destek yağıyor.

A+A-

''Dağda ölene ağlayamıyorsanız insan değilsiniz," dedi bir anda ülke gündemine damga vurdu. Bunu söyleyen Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven.

Dün Güneydoğu'daki STK temsilcileri ile bazı kanaat önderlerinden  Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven'in açıklamalarına destek yağdı. Diyarbakırspor taraftarları adına da bir açıklama geldi, Diyarbakırspor Taraftarları Dernekler Birliği'de yaptığı açıklamada, "Helal olsun, Yeni Gaffarımız Recep Güven" açıklamasıyla Güven'e destek oldular.

Yapılan açıklamada, "Diyarbakır Emniyet Müdürü Sayın Recep Güven'in açıklamalarının sonuna kadar arkasındayız. özellikle ''Dağda ölene ağlayamıyorsanız insan değilsiniz," sözüyle ilk defa bir devlet görevlisi hatta, devletin polisi olaya tamamen objektif yaklaşmıştır. Bugüne kadar olaya sadece savaş mantığıyla,  tek bir at gözlüğüyle bakanlara 30 yıllık görülemeyen büyük bir ders vermiştir. Sayın Müdürümüzün bu açıklamlarının sonuna kadar yanındayız, destekçiyiz. Bizler Diyarbakırspor Taraftarları içinde yıllarca "Terorist" muamelesi yaptılar, bizleri deplasmanlarda sürekli 2.sınıf insan olarak gördüler. Akan bu kan dursun. Sayın Müdürümüzüi en kısa sürede ziyaret edip kendisine Diyarbakırspor forması verip, fahri taraftar ünvanı ile 2.Gaffarımız sensin diyeceğiz. HOŞ GELDİN RECEP GÜVEN"  denildi.


DİYARİNSESİ.ORG / ÖZEL HABER