1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'u yalnız bırakmıyorlar
Diyarbakırspor'u yalnız bırakmıyorlar

Diyarbakırspor'u yalnız bırakmıyorlar

DİYARİNSESİ.ORG - HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Diyarbakırspor'un maçlarına gelerek takıma manevi destek veriyor.

A+A-
HDP'Lİ TAN, DİYARBAKIRSPOR'U YALNIZ BIRAKMIYOR
 
Ailesiyle  birlikte Atatürk Stadı'ndaki maçlara gelen Tan, futbola olan ilgisini ortaya koyarken, Tan'ın geldiği maçlarda Diyarbakırspor; Yeşil Bursa ve Payas Belediyespor'la berabere kaldı. Altan Tan'ın maçlara gelmesini olumlu bulan sporseverler, diğer milletvekilleri ve belediye başkanlarına da örnek olması temennisinde bulunuyor.
 
VALİ YARDIMCISI BATMAZ DA MAÇLARI KAÇIRMIYOR
Bu arada sporsever kimliği ile dikkat çeken bir başka isim olan Vali Yardımcısı Mimar Sinan Batmaz da Diyarbakırspor'u maçlarda yalnız bırakmıyor. Çermik Kaymakamı olduğu dönemlerde Çermikspor'a ve ilçe gençliğine verdiği desteklerle dikkat çeken Batmaz, son kararname ile atandığı Diyarbakır Vali Yardımcılığında spordan sorumlu vali yardımcısı oldu. Yeni görevine başlar başlamaz spor tesislerini teftiş etmeye başlayarak tespit ettiği eksiklerin giderilmesi için ilgili birimlere talimat veren Batmaz, Diyarbakırspor maçlarına da gelerek takıma destek veriyor.
 

HABERE YORUM KAT