1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'u tanımayanı bizde tanımayız
Diyarbakırspor'u tanımayanı bizde tanımayız

Diyarbakırspor'u tanımayanı bizde tanımayız

Diyarbakırspor Taraftar Dernekleri, yönetime tam destek açıklaması yaptı.

A+A-

Diyarbakırspor Dernekler Birliği Başkan Vekili Orhan Tuma, çok zor şartlarda görev üstlenen kulüp yönetimine destek olma çağrısı yaparak, tüm kenti duyarlılığa davet etti.

Birlik adına ortak açıklama yapan Orhan Tuma, Fırat Güneş ve Murat Kaplan, Diyarbakırspor'un BAL Liginde olmasına rağmen, yapılan seçmelerine çok yoğun bir ilgi ve katılımdan dolayı çok  gururlandırklarını belirttiler."Diyarbakırpspor formasının halen bile ne kadar özel olduğunu bir kez daha gördük. Bu kulüp tüm kenti temsil ediyor, önemli olan bulunduğun lig değil, halkın ve taraftarın gönlündeki yerindir.

Biz Dernekler Birliği Olarak çok zor şartlar altında görev ve sorumluluk üstlenen Diyarbakırspor yönetimine tam destek vermekteyiz. Kent bileşenlerine de seslenerek destek olmalarını istiyoruz. Diyarbakırspor barış ve kardeşliğin kesiştiği bir merkezdir. Bu kulübü yaşatmak herkesin görevidir, Valilik, Belediyeler, Kurumlar, işadamları, ticaret odaları, spor taban birlikleri ne zaman destek olacaklar diye halen bekliyoruz. Diyarbakırspor'u tanımayanı bizlerde tanımayız, buda böyle bilinsin."

HABERE YORUM KAT

3 Yorum