1. HABERLER

  2. SPOR

  3. #‎DiyarbakırsporDireniyor gündeme oturdu
#‎DiyarbakırsporDireniyor gündeme oturdu

#‎DiyarbakırsporDireniyor gündeme oturdu

Sosyal medya Diyarbakır sayfalarının #‎DiyarbakırsporDireniyor etiketli hashtagı Türkiye'nin gündemine oturdu.

A+A-

Diyarbakırspor taraftarları seslerini duyurmak için oluşturulan  #‎DiyarbakırsporDireniyor etiketli hashtagı Twitter'da en çok konuşulan TT oldu.

TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE TAŞIDILAR:

Bugün saat 16:00'da düğmeye basan tüm Diyarbakır sevdalıları  ‪#‎DiyarbakırsporDireniyor etiketini bir çok Diyarbakırspor taraftarı tweetleyerek destek oldular. ‪#‎DiyarbakırsporDireniyor etikietini bir çok kulüp, sanatçı ve sosyal siteler destekleyerek Diyarbakırspor'un haklı direnişine destek verdiler.

Diyarbakırsporlu taraftarların, sosyal medya üzerinden yaptıkları ortak açıklama:

KAMUOYUNA VE BİZİ TAKİP EDEN TÜM KESİMLERE

Diyarbakırspor'umuz için kamuoyu oluşturma , bi nebze de olsa halkımızı uyandırma çabamiz başarılı olmuştur. Şuan halkımız Diyarbakırspor'un arkasında olduğunu gösterdi. Twitterda ve sosyal medyada gündem yaratıp istediğimiz düzeyde tüm kesimlere ulaştık, sesimizi duyurduk. kısa süre içinde bu tür organizasyonlarımız devam edecektir. Bize destek veren başta Diyarbakır'ım...ızın güzel sayfaları olmak üzere, Ötekilerin Postasına, birçok tribün sayfasına, dost takım sayfalarına, Nihat Doğan'a, Spor yorumcularına (Ali Ece, Erdoğan Arıkan, Ceyhun Yılmaz), yerel medyaya, tüm dostlarımıza ve en çokTA büyük DİYARBAKIRSPOR TARAFTARINA VE TÜM KÜRT HALKINA teşekkür ederiz. Büyük Diyarbakırspor şanlandığı zaman hepinize eyvallah borcunu ödeyecektir.

#DiyarbakırsporDireniyor / Saygılarımızla .

HABERE YORUM KAT