1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'dan tepki
Diyarbakırspor'dan tepki

Diyarbakırspor'dan tepki

Futbolcularla ilgili sosyal medyada çıkan asılsız haberler Yeni Diyarbakırspor'u rahatsız ediyor.

A+A-

Son olarak İbrahim Konuksever'in 2017'ye kadar devam eden sözleşmesini tek taraflı feshederek serbest kaldığı yönünde çıkan haber ve yapılan paylaşımlar hem kulüp hem futbolcu tarafından yalanlandı. Kulüpten yapılan açıklamada, iyi araştırılmadan ve kulüp tarafından teyit edilmeden yapılan haberlerin rahatsızlık yarattığına dikkat çekilerek,İbrahim'le ilgili paylaşımların asılsız olduğu vurgulandı. 

‘TRANSFERDE İMZALAR GELECEK HAFTA’


Açıklamada,kulüp ile  ilgili somut gelişmeler ve doğru bilgilerin zamanında ve ayrım yapılmadan kulübün  sosyal medya hesabı üzerinden basın ve kamuoyuna ulaştırıldığına dikkat çekilerek,taraftarlardan ,kulüp tarafından  teyit edilmeyen veya resmi sitede açıklanmayan haberlere itibar etmemelerini istendi. 


Açıklamada,transferle ilgili ön çalışmaların devam ettiği ve imzaların 5 Temmuz'dan sonra atılmaya başlanacağı da kaydedildi.


‘DİYARBAKIR’DA MUTLUYUM’


Kendisiyle ilgili haberler karşısında şaşkınlık yaşadığını belirten İbrahim Konuksever de,"İyi bir sezon geçirdim. Diyarbakır'da mutluyum ve sözleşmem devam ediyor. Sözleşme feshi veya ayrılmak aklımın ucundan geçmez. Kaldı ki ben haksız yere sözleşmesini feshedecek kötü karaktere sahip değilim.Benimle ve kulüple görüşmeden,aslı astarı olmayan iddialarla haber yapmak ahlaki değil.  Şu an Aksaray'da ailemin yanında dinleniyorum. Aklımda sadece geçen sezon kaçan şampiyonluğu bu sezon kazanmak var." dedi.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler