1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Diyarbakırspor'dan Newroz mesajı
Diyarbakırspor'dan Newroz mesajı

Diyarbakırspor'dan Newroz mesajı

DİYARİNSESİ.ORG - Diyarbakırspor Başkanı Feyzi İlhanlı, Newroz bayramını kutlayarak halkı ve taraftarları 22 Mart Pazar günü oynanacak Kemer Tekirovaspor maçına davet etti.

A+A-
DİYARBAKIRSPOR BAŞKANI FEYZİ İLHANLI'DAN NEWROZ MESAJI VE KEMER TEKİROVASPOR MAÇI İÇİN DESTEK ÇAĞRISI
İlhanlı,” 21 Mart Cumartesi günü direnişin sembolü olan Newroz'umuzu kutlayacağız. 22 Mart Pazar günü tribünde ve sahada tek yürek olarak bu anlamlı haftada alacağımız galibiyetle çifte bayram yapalım diyoruz.” dedi.
 
'İKİNCİ YARIDAKİ PERFORMANSIMIZ MORAL VERİCİ'
Diyarbakırspor Başkanı Feyzi İlhanlı, Newroz bayramını kutlayarak halkı ve taraftarları 22 Mart Pazar günü oynanacak Kemer Tekirovaspor maçına davet etti. Takımın ikinci yarıda başarılı bir performans ortaya koyduğunu belirten İlhanlı,”Takımımız ligin ikinci yarısında gösterdiği başarılı performansla şampiyonluk için iddialı,kararlı ve inançlı olduğunu göstermiştir. Alınan her galibiyet, sezon başında belirlediğimiz 2.Lig hedefine bizi bir adım daha yaklaştırmakta olup, moral ve motivasyonumuzu artırmaktadır. Ligin bitimine 8 hafta kala oynayacağımız her maçı final havasında görmekteyiz.” dedi.
 
'HER 3 PUAN BİZİ HEDEFE YAKLAŞTIRACAK'
“Alınacak her 3 puan bizi hedefe biraz daha odaklandıracaktır” diyen İlhanlı,takımın bu süreçte daha fazla desteğe ihtiyacı olduğunu kaydetti. İlhanlı,”Bizler kendimizi vefakar ve cefakar taraftarlarımız başta olmak üzere bu kadim kentin hizmetkarı olarak görmekteyiz. Bu takımın sahibi halkımızdır. Bu vesile ile Pazar günü Diyarbakır Atatürk Stadı'nda yapacağımız Kemer Tekirovaspor karşılaşmasına 7'den 70'e kadar tüm halkımızı ve taraftarlarımızı davet ediyoruz. “ ifadelerini kullandı.
 
 'NEWROZ VE GALİBİYETİ BİR ARADA KUTLAYALIM'
Taraftarlardan centilmenlik ölçüleri içinde kalmak şartıyla takıma her türlü moral ve motivasyon artırıcı desteği vermelerini isteyen İlhanlı,çifte bayram sevinci yaşamak istediklerini kaydetti. İlhanlı,” Kemer Tekirovaspor maçından  alacağımız 3 puanla şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmış olacağız. Teknik heyetimiz ve futbolcularımız hedefe kilitlenmiş durumda. Onların bu maçı alacaklarına ve kalan tüm maçları kazanarak takımımızı 2.Lig'e taşıyacaklarına olan inancımız sonsuzdur. 21 Mart Cumartesi günü direnişin sembolü olan Newroz'umuzu kutlayacağız. 22 Mart Pazar günü tribünde ve sahada tek yürek olarak bu anlamlı haftada alacağımız galibiyetle çifte bayram yapalım diyoruz.” şeklinde konuştu.
 
HAKEMLERE TEŞEKKÜR
Diyarbakırspor, deplasmanda oynadığı Halide Edip Adıvarspor ve Payas Belediyespor maçlarını yöneten Ege bölgesi hakemkerine teşekkür etti. Kulüpten yapılan açıklamada,”11 Mart Çarşamba günü İstanbul'da oynadığımız Halide Edip Adıvarspor maçını yöneten Hakan Akmısır ile yardımcıları Sebahattin Ayvazoğlugil,Sercan Ertemçöz ve 4.hakem Emre Ajun başarılı yönetim göstermişlerdir. 17 Mart Salı günü Hatay'da oynadığımız Payas Belediyespor maçını yöneten Mehmet Fatih Gökçe ,aleyhimize maçın başında penaltı vermesine rağmen başarılı bir yönetim ortaya koymuştur. Yardımcı hakemler Erdem Gökalp ve Ulaş Aksoy ile 4.hakem Serkan Gülçer de başarılı bir yönetim örneği sergileyerek taraflı-tarafsız herkesin beğenisini kazanmışlardır. Tüm hakemlerimize ,sahadaki mücadele ve futbolun önüne geçmedikleri için teşekkür ediyoruz.” denildi.
 

HABERE YORUM KAT